Jump to content

moduł do zarzadzania zamówieniami


iza-123

Recommended Posts

1. Oznaczenie zamówień - zrób sobie statusy odpowiednie i oznaczaj zamówienia. U mnie jest np "Pobranie",  "Przelew terminowy",  "Przedpłata - przelew", "Przelew opłacony", "Anulowane", "Wysłane".. Sprawdza się ten system doskonale i nie trzeba kombinować dodatkowo modułami.

2. Etykiety adresowe - nie piszesz czym wysyłasz paczki. Więc ciężko zaproponować konkretne rozwiązanie. Ogólnie odpowiednie skonfigurowanie drukarki by np drukowała na kartce A5 lub naklejkach samoprzylepnych + zaznaczenie adresu wysyłki i wydruk zaznaczonego obszaru.

3. Zestawienie - przecież jest moduł statystyk instalowany domyślnie i tam można zrobić świetne zestawienie. Np. "ilość zamówień z pobraniem, a z przelewem", "sprzedane produkty wg np ilości, cen itp"

Link to comment
Share on other sites

tak wiem że można zarządzać w ten sposób i odznaczać statsusy, jednak jeśli mam mase drobnych przesyłek dziennie (powiedzmy 100 zamówień) to szukam czegoś takiego aby np zaznaczyć wszystkie zamówienia ,,opłacone" i wydrukować 100 adresów na małych etykietach adresowych (listy polecone) drugi wydruk miał by wygladać na zasadzie zestawienia np.

 

zamówienie 1, Jak Kowaliski ul. ........... zakupiony towar 2szt. cena xx zł

zamówienie 2. itd.

 

reasumując osoba pakująca nie musi siedzieć cały czas przed komputerem tylko  z jednej listy patrzy co klien zamówił a z drugiej bierze etykietę na kopertę

 

Coś takiego jak MS allegro

 

ps. nie chce uzywać baselinkera chce coś aby można było zarządzać z panelu sklepu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...