Jump to content
  • 0

Problem z ustawieniem wagi w sposobie dostawy


masax

Question

Witam, mam problem z ustawieniem dostawców tak aby generowani byli według WAGI produktu.

Czyli np. jak Ustawię

 

·         Poczta Polska – paczka do 1kg

·         Poczta Polska – paczka do 2-5kg

 

To jak klient doda produkt do koszyka to pojawi mu się tylko ten dostawca, którego waga produktu będzie odpowiednia – aktualnie pojawiają mi się wszyscy chyba, że w opcjach produktu > wysyłka> ustawie wybranych przewoźników, ale to czasochłonne – chciałbym, żeby po wadze przydzielalo to z automatu.

 

Utworzyłem więc dostawcę Poczta Polska do 1kg – w opcjach „Sposoby dostawy ustawiłem tak jak w print screen nr 1)”

 

przewoznicy01.png

 

Następnie ustawiłem tak jak w print screen nr 2)”

 

przewoznicy02.png

 

Pytanie moje jest o print screen nr 3 czy muszę w opcjach wysyłki nadać produktowi wagę 1kg? A w wybranych przewoźnikach nikogo nie dodawać?

 

Sprawdzałem już różne opcje i działa mi nie po wadze tylko jak na sztywno dodam wybranych przewoźników .

 

przewoznicy03.png

 

Z góry dziękuję za podpowiedź – bo dodawanie wybranych przewoźników za każdym razem do każdego produktu to walka z wiatrakami.

Edited by masax (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jeśli to waga produktu ma decydowac o tym jaki przewoźnik się ma wyświetlać to najlepiej dać wszystkich na lewo czy w "Dostępni", jeśli dasz na prawo to w przypadku dodania nowego przewoźnika będziesz musiał w każdym produkcie go przesunąć z lewej do prawej.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...