Jump to content

<VYRESENO> počet znaku u názvu zboží


Jaffa

Recommended Posts

zdravim,

da se nekde zvetsit pocet znaku pro nazev zbozi ? stava se mi totiz, ze u delsiho nazbu zbozi se zobrazuje jen 3/4 nazvu a zybtek jsou tecky ... (to plati ve vypisu jednotlive polozky menu) samiozrejme ne u karty zbozi

coz je spatne, poterbuji cely nazev

diky

Link to comment
Share on other sites

Ak mas

{$product.name|truncate:35:'...'|escape:'htmlall':'UTF-8'}



tak to uprav na

{$product.name|escape:'htmlall':'UTF-8'}



Alebo daj pre premennu truncate nejake velke cislo, napr 500 pre pripad, ze by si funkciu skracovania niekedy v buducnosti potreboval, napr.

{$product.name|truncate:500:'...'|escape:'htmlall':'UTF-8'}



Ak si nevies dat rady, dokumentacia na http://www.smarty.net/docs.php ukazuje ako narabat s funkciami a premennymi v sablonach, ake pouziva aj PrestaShop.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

tak jsem smazal celou compile a
celej obchod nejde :-) co to je za radu:-)
Fatal error: Smarty error: the $compile_dir '/var/www/web5/fast-autodily.cz/fast-autodily.cz/tools/smarty/compile' does not exist, or is not a directory. in /var/www/web5/fast-autodily.cz/fast-autodily.cz/tools/smarty/Smarty.class.php on line 1095

Link to comment
Share on other sites

http://www.fast-autodily.cz/61-alfa-156-147 tu potrebuji aby byl videt celý název zboží


Mas na mysli v pratelske URL? necetl jsem cele vlakno..


Jedna se o URL kategorie "Alfa Romeo 156, 147", takze to na mysli nema, protoze to je dobre :)

to hausik: uz ti to tu nekdo psal...musis dat pryc z tech vypisu "|truncate..." az po dalsi svislitko, tim zrusis zkracovani retezce ve smarty sablonach.
Link to comment
Share on other sites

Ahoj tak jsem tu chvili nebyl
Ale abych to objasnil url mám správně ale na tom odkazu je výpis produktú a u těch produktú jsou názvy které nejdou vidět celé. potřebuji aby tam nebyly tečky ale jen celý text.
Tak snad jsem to ted vysvětlil :-)

můžete mi mojí rádcové sem nakopčit text jak to mám přepsat v tedy homefeatured.tpl a productscategory.tpl nebo se to dělá jinde? já tam nacpal všude za Truncate 100 a nic :-)

Také hledám nějakou dobrou duši v plno dalších otázkách a pomoci při budování shopu. třeba na pokec v icq ja mám 251739765 po zprovoznění a až to žačne vydělávat tak velmi rád svému rádci a učiteli za jeho práci a rady zaplatím.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj tak jsem tu chvili nebyl
Ale abych to objasnil url mám správně ale na tom odkazu je výpis produktú a u těch produktú jsou názvy které nejdou vidět celé. potřebuji aby tam nebyly tečky ale jen celý text.
Tak snad jsem to ted vysvětlil :-)

můžete mi mojí rádcové sem nakopčit text jak to mám přepsat v tedy homefeatured.tpl a productscategory.tpl nebo se to dělá jinde? já tam nacpal všude za Truncate 100 a nic :-)

Také hledám nějakou dobrou duši v plno dalších otázkách a pomoci při budování shopu. třeba na pokec v icq ja mám 251739765 po zprovoznění a až to žačne vydělávat tak velmi rád svému rádci a učiteli za jeho práci a rady zaplatím.


Vysledek by mel v tvem pripade vypadat takto: {$product.name|escape:'htmlall':'UTF-8'}
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...