Jump to content

Błąd w kosztach dostawy


madnessr

Recommended Posts

Witam,

 

stworzyłem cennik dostawy na podstawie wagi produktów. Do wszystkich produktów dodałem wagę i niestety przy niektórych z nich funkcja ta nie działa.

 

Towary mają przypisane wagę 5kg - powinnien być koszt dostawy 20 zł. 

 

Tymczasem zaczytuje się ciągle najtańsza kwota. Wygląda na to, że Prestashop w ogóle nie pobiera wagi produktu wpisanej w zakładce Wysyłka.

 

Czy spotkaliście się z takim błędem? Jak to naprawić? 

Link to comment
Share on other sites

Ustawiłem "Według ogólnej wagi", a każdy przedmiot ma dodane w polu "Waga opakowania" wpisaną wartość - próbowałem opcji z 31 kg. Po dodaniu przedmiotu do koszyka pokazuje zamiast ceny 50 - najniższą z możliwych czyli 4.9. 

 

Poniżej przykład konfiguracji:

 

waga%20ogolna.jpg

 

Odkryłem teraz, że problem występuje przy towarach, które są konfigurowane za pomocą wtyczki - http://addons.prestashop.com/pl/20343-advanced-configurator-for-customized-product.html Cała reszta działa dobrze. 

 

Przy towarach z konfiguratora nie działa, ani "Reguła cenowa", ani wysyłka. Po prostu po dodaniu koszyka z konfiguratora jakby te dwie zakładki były puste w Prestashop. Da się to jakoś twardo dodać np. do danych kategorii? Autor wtyczki milczy, sam robię wszystko i się dopiero uczę Prestashop.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...