Jump to content
  • 0

Krótki opis zdublowany w górnej części strony - problem


sull

Question

Witam wszystkich, jestem świeży na forum :)

 

Od dłuższego czasu działam z prestą i jak dotąd nie miałem większych problemów do dziś.

Mianowicie krótki opis zdublował mi się , mało tego wyświetla się nad treścią strony.

Grzebałem w homefeatured.tpl ale nie wskórałem nic ;p

Wie ktoś może co z tym zrobić ?

Z góry dzięki za pomoc !

post-1123302-0-17316800-1460459266_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na drugą linijkę z opisem w topie strony :


">

Ewidentnie jest powielony kod i strona się sypie bo znak " zmienia strukturę pliku.

 

Błąd powiela kod :


<span lang="EN-US">
<span lang="EN-US">
<span style="color: #4a4a4a;"> Delivery time 4 - 7 working days. Bear Moon Wenge / White Baby Cot & Baby Mattress , set include 6 pcs Nursery Baby Bedding Set.
<br>
</span>
</span>
</span>

A w topie dodatkowo mamy dopisane :


<p></p>
">

Tak jak pisał endriu trzeba przejrzeć pliki szablonu edytowane w ostatnim czasie. Ewidentnie gdzieś przez nie uwagę musiałeś źle zamknąć tagi.

Najprościej będzie ściągnąć cały szablon i korzystając z jakiegoś dobrego softu mającego kolorowanie składni przejrzeć pliki jeden po drugim.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Strona była przenoszona na inny serwer, problem w tym że na starym serwerze jest wszystko ok, na nowym natomiast już występuje ten błąd.

Próbowałem przerzucać pliki, nadpisywać zamieniać i ciągle jest ten sam problem.

 

Znalazłem pośrednie rozwiązanie. Wystarczy że zostawiam sam tekst bez <spanów> i innych części kodu, które znajdę w source code "short description" i wszystko jest ok.

 

P.S Sprawdziłem, który TAG konkretnie odpowiada za ten problem. Wszystkiemu winien jest <br> , stąd ta przerwa przed ">

Edited by sull (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...