Jump to content
  • 0

Problem z importem zdjęć z pliku CSV


Dariusz Sus

Question

Witam,

 

Jestem początkującym użytkownikiem PrestaShop. Mam problem z zaimportowaniem zdjęć z pliku CSV. POdczas importu pojawia się błąd. Nie wiem czy poprawnie wpisuje adres do importu. Może mi podpowiecie jak powinien wyglądać adres podczas importu z dysku C: , ewentualnie na jakie ustawienia serwera muszę zwrócić uwagę.

 

Próbowałem również importu z katalogu na serwerze i również pojawia się błąd.

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Temat powielony na forum.... w ostatnim czasie nawet podałem dość rozbudowane rozwiązanie tego problemu importu z CSV....szukanie nie boli :)

https://www.prestashop.com/forums/topic/519176-problem-z-importem-zdj%C4%99%C4%87-przez-plik-csv/

To są jedyne możliwości importu z CSV.

 

 

Import z dysku C przejdzie tylko wtedy kiedy podasz dokładną ścieżkę sieciową do komputera. Ale tu wracamy znów do powyższych rozwiązań.

Edited by () Maciej () (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

To gdzie załączyć plik to jest jasne. Kwestia jest jak ma poprawnie wyglądać ścieżka url w pliku cav aby prestashop pobrał poprawnie plik.

 

Ja np wpisywalem tak :

 

C:/zdjecia/zdj1.jpg

 

I taki adres prestashop wykazywał jako błąd kopiowania zdjęcia.

Nie wiem czy problem jest w ustawieniach mojego serwera gdzie mam stronę czy może coś innego.

Pewnie rozwiązanie jest banalne.

Potrafię zaimportować zdjęcia z katalogu na serwerze gdzie mam sklep ale z c:/ jeszcze mi się nie udalo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...