Jump to content
  • 0

Wybór płatności zalezny od wysyłki


kompelektronik15

Question

Tak, tak. temat wałkowany setki razy.

Szkoda że mimo to nadal nie rozwiązany w pełni.

 

Próbowałem wszystkie Ship2Pay , edycja linijek kodu.

Potem znalazłem moduł payments2carriers, ale jego nie ma skąd pobrać.

 

Czy da się coś z tym zrobić ?

Jak taki cms jak wasz, z tyloma opcjami i możliwościami, może nie miec tak elementarnej opcji. Przecież to jest śmiech na sali.

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wiesz że samo oprogramowanie jest w pełni darmowe i nikt na tym nie zarabia że daje Ci coś za darmo? Oczywiście niektóre dodatki są płatne, jednak do podstawowej sprzedaży czyste oprogramowanie wystarczy. Teraz zamiast narzekać jakie to złe masz darmowe narzędzie masz kilka opcji, napisz kontrybucje z taką opcją i zgłoś ją jako darmowy dodatek, kup moduł płatny skoro inne darmowe nie działają albo...

 

...albo zacznij od początku i napisz co jest nie tak być może ktoś z użytkowników forum będzie znał rozwiązanie na twoje bolączki.

 

Po co się tak od razu unosić ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Po kolei, z tego co piszesz to instalowałeś kilka modułów więc pewnie masz jakies pozostałości po nieudanych próbach. Po pierwsze jeśli masz zainstalowany jakikolwiek moduł tego typu to go odinstaluj, po drugie z ftp usuń plik Hook.php z folderu override/classes/ po trzecie usuń plik z class_index.php z folderu cache, po czwarte wejdź w panelu admina w zakładkę Parametry zaawansowane > Wydajność > i sprawdź ustawienia Wyłącz wszystkie nadpisywania i wyłącz moduły nie od prestashop ma być na NIE. Następnie zainstaluj moduł od ircykka z tego pierwszego linku.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pliku hook.php nie miałem. Class_index usunąłem. Wszystkie opcje które wskazałeś są na Nie.

Zainstalowałem moduł po raz kolejny i nadal pisze że zakończono pomyślnie.

Moze ja zwyczajnie nie wiem gdzie szukać ustawień tego modułu ? Nigdzie nie pojawia mi się nic nowego.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sprawdź teraz czy masz ten plik w override/class/Hook.php powinien się pojawić.

 

Po poprawnym wgraniu moduł powinien pojawić się na liście modułów, być może jest podwójnie spakowany? Sprawdź też w katalogu modules czy pojawił się katalog shiptopay.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...