Jump to content

Prázdné proměnné v e-mailech - products, email...


Clay

Recommended Posts

ahoj,
měl bych jeden dotaz k e-mailům - v některých polích mi u mailů chodí jen názvy (pole) pro proměnný.
Konkrétně jde o upozornění na novou objednávku - v mailu chybí produkty a slevy, např.:

Detaily nové objednávky
Objednávka: 000033 ze dne 2010-04-17
Způsob úhrady: Dobírka
{products} {discounts}


{products} a {discounts} se v mailu zobrazí jen takhle, takže co si zákazník objednal zjistím až v adminu. Podobně u potvrzení objednávky (přes pwa2 úpravu - nákup bez registrace) se zákazníkovi posílá mail s přihlašovacími údaji, ale zas jsou tam jen proměnný:

Vaše přihlašovací údaje
E-mail: {email}
Heslo: {passwd}


Přitom pokud si nechám na stejný mail znovu zaslat heslo, tak v mailu už je normálně jak mail, tak password, v šablonách mailů jsou zapsaný stejně. Podle mě to bude nějaký problém se zabezpečením, kdy se některý pole posílají jen v některých mailech, ale nenašel jsem nikde tip kde a jak to obejít - jde mi hlavně o ty přihlašovací údaje. Neřešil jste někdo podobnej problém?

předem díky za tipy!
Link to comment
Share on other sites

třeba se bude řešení hodit ještě někomu.. :)
jak jsem tu nakonec našel na fóru, pro upozornění na novou objednávku fakt stačí vyměnit v šabloně

{products}
{discounts}


za

{items}



a pro PWA2 tak trochu oklika - zrušit zasílání mailu zákazníkovi pro stav "Probíhá příprava objednávky"

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
třeba se bude řešení hodit ještě někomu.. :)
jak jsem tu nakonec našel na fóru, pro upozornění na novou objednávku fakt stačí vyměnit v šabloně
{products}
{discounts}


za

{items}



a pro PWA2 tak trochu oklika - zrušit zasílání mailu zákazníkovi pro stav "Probíhá příprava objednávky"


jaká to je šablona? děkuji
Link to comment
Share on other sites

Pokud si dobře vzpomínám tak šlo o soubor

...\modules\mailalerts\mails\cz\new_order.html



případně en, fr - zkrátka ten který slouží pro odesílání upozornění na novou objednávku adminovi

Link to comment
Share on other sites

Jde o soubory

...\modules\mailalerts\mails\cs\new_order.html 
a
...\modules\mailalerts\mails\cs\new_order.txt



Asi došlo k jejich přepisu češtinou nebo jinak ze starší verze PS. V 1.3.1 proměnné pro šablony nejsou {products} a {discounts}, ale {items}.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...