Jump to content
  • 0

Problem z uploadem zdjęć na serwer - An error occurred while copying image


flood

Question

Witam, 

 

mam prestę 1.6.1.4 i cały czas wyskakuje informacja An error occurred while copying image
 
Presta widzi próbe załadowania zdjęcia bo po zładowaniu wyświetla się ikonka zdjęcia ze znakiem zapytania ale samego zdjęcia nie ma.
 
Problem zaczął występować po przejęciu mojego providera przez inną firmę i przeniesieniu wszystkiego na ich nowy serwer.
 
Próbowałem juz wsyztskiego CHMOD ustawiony na 777 aczkolwiek w głębokich podfolderach /img nie moge ustawić na 777 jest 755
 
PHP safe jest na off.
 
I dalej nie działa.
 
Ktoś ma jakis pomysł.
Co mogło się zmienić po przeniesieniu sklepu na nowy serwer?
 
Mam podstawowy template i niestety nie mam pomysłu co moge jeszcze zrobić by zadziałało.
Edited by flood (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Mam podobny problem, jak mogę przesłać tylko jedno zdjęcie. To nie gdy próbuje przesłać więcej zdjęć na raz.

 

I have a similar problem as I can upload one image only. It fails when trying to upload more images at once.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Miałem podobny problem, rozwiązanie było dość dziwne...

Po pierwsze ustaw chmody na 777 rekursywnie czyli na folder img i wszystkie podfoldery po czym sprawdź czy na pewno wszystkie podfoldery w katalogu img/p/ mają dobre chmod'y.

 

Po drugie, wejdź w produkty gdzie mają zamiast zdjęcia zdjęcie świadczące o braku pliku (pytajniki domyślnie), usuń je po kolei (pytajniki) i wtedy wystawiaj zdjęcia. Jak w ten sposób zrobisz wszystkie produkty gdzie występuje "pytajnik" zamiast zdjęcia problem dla innych produktów zniknie

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...