Jump to content

Havale Ödeme Hatası

gbolat

Recommended Posts

Merhabalar,

Sitemde havale ile ödeme seçeneğini seçip son aşamaya geldikten sonra "Oops, something went wrong." hatası alıyorum. sayfayı yenileyince ""Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart"  hatası veriyor.

Sipariş sayfama düşüyor fakat onay maili kullanıcıya gitmiyor. Mail ayarlarım düzgün başka testler yaptım hepsi çalışıyor. Ama havale kısmında problem yaşıyorum. Forumda bir iki yerde benzer durum gördüm fakat oradaki uygulamalar sonunda bende herhangi bir düzelme olmadı. Konu hakkında yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

post-1188849-0-17049300-1459253766_thumb.jpg

Merhabalar,

Sitemde havale ile ödeme seçeneğini seçip son aşamaya geldikten sonra "Oops, something went wrong." hatası alıyorum. sayfayı yenileyince ""Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart"  hatası veriyor.

Sipariş sayfama düşüyor fakat onay maili kullanıcıya gitmiyor. Mail ayarlarım düzgün başka testler yaptım hepsi çalışıyor. Ama havale kısmında problem yaşıyorum. Forumda bir iki yerde benzer durum gördüm fakat oradaki uygulamalar sonunda bende herhangi bir düzelme olmadı. Konu hakkında yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Site hata kodlarını acar mısın bir bakalım hata nereden kaynaklanıyor.

/config/defines.inc.php içinde 

Bu : 

@ini_set('display_errors', 'off');

Değiştir:

@ini_set('display_errors', 'on');

Site hata kodlarını acar mısın bir bakalım hata nereden kaynaklanıyor.

/config/defines.inc.php içinde 

Bu : 

@ini_set('display_errors', 'off');

Değiştir:

@ini_set('display_errors', 'on');

Merhabalar hata kodlarını açtım.

Merhaba

Standart banka havale formu modülünü mü kullanıyorsunuz yoksa özel modül mü ?

Merhabalar standart havale formunu kullanıyorum. kaldırıp tekrar yüklemede yaptım fakat hata aynen devam ediyor.

çok güzel yaptınız birde çıkan hata kodlarını paylaş saydınız tam olacaktı :)

Açıkçacı hata göremedim Şahin Bey bir tek ödeme kısmında iyzico ile ilgili bir sıkıntı vardı onun dışında bir şey göremedim :)