Jump to content

Kereső külső és szűrő modul problémák


tibo84

Recommended Posts

Sziasztok.

 

A két legnagyobb problémámat ami mostanság feltart 1 topic alá raknám. Keresővel kapcsolatosan már volt nyitott topic de az más témakört boncolgatott.

Prestashop 1.6.0.9, oldal sixelectro.hu

 

1.Gyors keresési blokk

 

Kipróbáltam más által fejlesztett kereső modult de egy kicsit összekuszálta a rendszert.

Az egyedi keresőt töröltem de a problémám az lett hogy a quick search kinézete valahol felül íródott.

Nekem a gyári kereső kinézete kellene (mellékelve).

Újra raktam a keresési blokkot de semmi siker.Felül írtam minden mappát egy alap quicksearch modullal a modules mappában és a css ben is.

Szintén nincs siker.

Az oldalamon input button ként jelenik meg a gomb pedig

 <button type="submit" name="submit_search" class="btn btn-default button-search">  

szerepel a blocksearch-top.tpl ben

 

2.Rétegzett navigációs blokk

 

Ez a kérdésem inkább prózai. Ezt a beépített modult ár,kategória, gyártó szűrésre használom.

Vannak hibái de nekem a gyártó szűréssel akadt gondom.

Ha rászűrök 1 gyártóra kapok 1 uj linket  /gyarto-lg de ez nem lehet felhasználni adwords kampányhoz mert csak 1 pillanatnyi szűrés, kimásolva a link inaktív. Viszont nekem az adwords kampányhoz szükségem van gyártó és tipus szerinti szűrésre. Ezt ti mivel oldottátok meg?

 

Előre is köszönöm a válaszokat. A helyes válaszért jár 1-2 kellemes sör ital. :D

 

post-1154976-0-96464100-1459247598_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...