Jump to content
  • 0

Powiększenie zdjęcia na podstronie produktu


nailsnaithan

Question

Witam serdecznie. Mam problem, męczę się z tym od kliku godzin i nie mogę zmienić wielkości zdjęcia na podstronie produktu. Chcę powiększyć to zdjęcie o około 40%, mam kwadratowe zdjęcia produktów i chcę żeby były one szersze niż obecnie.

 

Szablon który posiadam to: http://kute-themes.com/prestashop/logancee/home_glasses/en/home/13-shoes-5.html

 

Proszę o pomoc, ewentualnie jestem skłonny zapłacić za nią, chętnych prosiłbym o kontakt na PW.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Rozmiary zdjęć ustawia się w Preferencje -> Zdjęcia (lub Obrazki). Domyślnie large_default to główny obrazek produktu, home_default obrazek stosowany na liście produktów.

 

Jeżeli zdjęcia produktów mają tło lub domyślny sposób obróbki obrazów w Preście będzie powodował dodawanie zbyt dużej białej przestrzeni dookoła to polecam moduł Perfect Thumbnails :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdjęcie skaluje się do szerokości kolumny, żeby było większe musiałbyś poszerzyć kolumnę czyli dla div-a "pb-left-column md-4" zmienić "md-4" na "md-5", a dla "pbright-column md-8" zmienić "md-8" na "md-7". Wtedy lewa kolumna będzie zajmać 5/12 szerokości strony, a prawa 7/12. W tej chwili jesto to 4/12 i 8/12.

Edited by Daresh (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...