Jump to content

Diller arası geçiş sorunu

Recommended Posts

merhabalar, 

Prestashop bir sistemimiz var. 

Türkçe , İngilizce ve Rusça olmak üzere 3 dilimiz kullanıyoruz. 

Türkçe'yi etkin dil olarak seçtiğimizde, anasayfadan İngilizce veya Rusça tercihini seçtiğimizde hiç birine geçiş yapmıyor. 
Ancak İngilizceyi etkindil seçtiğimizde siteyi İngilizce görebiliyoruz. 
Böyle bir sorunumuz var. 

Bu konu hakkında nasıl bir çözüm bulabiliriz. 
Yardımlarınızı rica ediyorum.

merhaba, 

evet denedim şimdi sorun öyle de devam ediyor. 

Sorunum tam olarak şöyle;  Sitemde Türkçe İngilize ve Rusça olmak üzere 3 dil bulunmaktadır. Etkin dil olarak Türkçeyi seçtiğimde; ingilizce ve rusçaya tıkladığımda site bu dillere dönmüyor. Sitenin etkin dilini İngilizce yaptığımda da Türkçeye dönmüyor ama Rusçaya dönüyor. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

daha doğrusu Türkçe dilini aktif ettiğim zaman sitede diğer diller çalışmıyor. deaktif ettiğimde diğer diller arasında geçiş falan olabiliyor. 

Çok enterasan bir olay çözemedim ben. Eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 

daha doğrusu Türkçe dilini aktif ettiğim zaman sitede diğer diller çalışmıyor. deaktif ettiğimde diğer diller arasında geçiş falan olabiliyor. 

Çok enterasan bir olay çözemedim ben. Eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 

Evet,

Gerçekten enteresan. :) Özelden bilgileri gönderirseniz, müsait olduğum bir vakitte sizin için inceleyebilirim.

İyi çalışmalar.