Jump to content

Allowed to create new files and folders hatası Yardım

onur

Recommended Posts

Merhaba,

belki izin vermemen gereken dosyalar içindir, bunlar için CHMOD 444 veya 644 izini vermen gerekiyor.

Birde FTPden kontroll et, yazılım ayarları değişmişmi diye, bazı sunucular bu işleme izin vermiyor, bu durumda sunucun ile irtibata geçmen gerekir.

Kolay gelsin...

Merhaba Arkadaşlar bende kurmaya çalışdığımda

Allowed to create new files and folders (Yazısı kırmızı oluyo diğerlerinde hiç sorun yok)

http://www.yukle.cc/genel/21876/1.JPG

linkdeki gibi geliyor ve ilerleyemiyorum bunun ne olduğunu o kadar aradım ve karşıma bi cmod çıkdı ama hangi dosya tüm dosyaları 777 yapdım yine olmadı localhostda çalışıyo... bide dosya ve klasör izinlerini ver diye bişey gördüm ama oda olmadı tam olarak sorunun ne olduğunu anlayamadım anlasam kendimde halledebilirdim ama anlamadım ve bunu da kurmam lazım en kısa zamanda bana yardımcı olursa mod veya adminler sevinirim

1866_sRpl4mffwKsrUotCxgw7_t

• 2 months later...
Merhaba Arkadaşlar bende kurmaya çalışdığımda

Allowed to create new files and folders (Yazısı kırmızı oluyo diğerlerinde hiç sorun yok)

http://www.yukle.cc/genel/21876/1.JPG

linkdeki gibi geliyor ve ilerleyemiyorum bunun ne olduğunu o kadar aradım ve karşıma bi cmod çıkdı ama hangi dosya tüm dosyaları 777 yapdım yine olmadı localhostda çalışıyo... bide dosya ve klasör izinlerini ver diye bişey gördüm ama oda olmadı tam olarak sorunun ne olduğunu anlayamadım anlasam kendimde halledebilirdim ama anlamadım ve bunu da kurmam lazım en kısa zamanda bana yardımcı olursa mod veya adminler sevinirim

Bendede aynı sorun var çözebilecek arkadaşımız var mı?

• 1 month later...
Allowed to create new files and folders hatası veriyor

ßütün her şey onaylı gözüküyor ama '' Allowed to create new files and folders '' KIRMIZI durumda nasıl çözeßilirim

Sorun çözebildinimi arkadaşım bendede aynı hatayı verdi.başka bir hosta filanmı taşıdın mı oylse tavsiye edebileceğiniz host varmı???

• 9 months later...

arkadaşlar bendede aynı sorun var bir tek "Allowed to create new files and folders" kısmı kırmızı safe mode olayını htaccsess ten çözmeye çalıştım herşeyi denedim ama olmuyor safe moddan olduğuna eminmisiniz veya bunun çözümü ne yetkililer bir yardım edin lütfen