Jump to content

e-mail sorunu

Recommended Posts

1.2.5 kullaniorum. php mail secenegini kullaniodum sonra denemek icin bi smtp ye cevirdim calistiramadim sonra php mail a geri cevirdim simdi o da calismiyor. musteriye mesaj gondermeye calisinca bu hatayi veriyor

Warning: mail(): Bad parameters to mail() function, mail not sent. in /hsphere/local/home/lacrimas/zimbirti.com/tools/swift/Swift/Plugin/MailSend.php on line 161

ne denediysem olmadi acil yardima ihtiyacim var. allah rizasi icin halledecek varsa cok memnun olurum gerekirse para bile odeyebilirim sorunun cozulmesi icin.

Normalde olması gerekli. Bunun için bir ücret ödemene gerek yok . Hostingi aldığın yer ile görüş SMTP bilgilerini al. ,
ihtiyacın olacak bilgiler belli. port kullanıcı adı ve şifresi. cPanel de 2095 tir çoğu sunucu bu şekilde kullanır. ve diğer bilgileri de temin ettiğin zaman kullanabilirsin. ayrıca pmp mail e döndüğün zaman olmaması için hiç bir neden olmaz. sadece config dosyalarında yazma izni yoksa php mail ile smtp arasında geçiş yapamazsın o kadar. Hosting ile görüş olmaz ise buradan tekrar yaz..

iyi günler

tools/swift klasorunude yeniledim. SMTP bilgilerini aldim girdim o sekildede calismiyor. php mail de calismiyor hala. napacam ben bu isi cozemedim bir turlu cok canimi sıkıyor.... saçlarım dökülecek vallahi