Jump to content

kombinace vs. kód zboží


Zuzka

Recommended Posts

Ahoj, moc prosím o radu s kombinacemi.

Mám zboží, které má variantu S,M,L, ale každé zboží má jiný kód, který musí být na stránce u zboží i u vytisknuté objednávky. Tzn. vyberu tričko s drakem, kliknu na velikost s a změní se mi kód zboží, pokud překliknu na M, opět bude jiný kód. Prostě každý produkt má v každé velikosti jiný objednací kód. Umíte mi prosím někdo poradit, jak toho docílit? Prohledávala jsem fóra, ale nic nenašla.
Děkuji moc za každou radu Zuzka

Link to comment
Share on other sites

To jsi teda hledala spatne, protoze to tady je nejmin 10x nekde popsane jak se vytvareji kombinace. Je to jednoduche v kombinacich si zvolis napr: S, zelena, kod zbozi -> das ulozit kombinaci a pak pokracujes dal> S, modra, kod zbozi vztvorit kombinaci > L, zelena, kod > L, modra, kod .... atd

Link to comment
Share on other sites

Tak bohužel, prošla jsem vše ohl. reference v českém fóru a nenašla. Nicméně postupuji takto:

Přidám zboží, vyberu výrobce, Pokud přidám kód zboží v info kartě, tak se zobrazuje, ale ten nepřidávám, potřebuji, aby byl závislý na kombinaci. Pak jdu na kombinace - přidám ze skupiny velikost 3 velikosti a ze skupiny barva barvu. Přidám kód zboží (třeba 500). Vytvořím atribut. Pak dám nový atribut s 3 velikostmi a barva je jiná, vložím kód zboží (třeba 800), uložím atribut a dám vytvořit kombinace zboží. Nicméně v kartě produktu nemám kód produktu.

Pokud někdo tušíte, kudy z toho ven, budu moc ráda za každou radu.

Díky moc Zuzka

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...