Jump to content
  • 0

Nie Widać Produktów We Wszystkich Sklepach Multistore


kraspol

Question

Witam.

Proszę o pomoc, co trzeba zrobić aby produkty dodane w jednym sklepie w multistore były również widoczne w innych sklepach.

Mam zatowarowany jeden ze sklepów multistore i w nim widać te wszystkie towary, ale nie są widoczne w innych sklepach, a chciałbym żeby były widoczne.

Są również widoczne w panelu dla wszystkich sklepów, ale po przełączeniu na dany sklep już ich nie widać, tylko w tym sklepie co były dodane.

Czy istnieje jakaś możliwość wyboru, które towary mają być widoczne we wszystkich sklepach a które w wybranym sklepie?

Czy nie pozostaje mi nic innego jak odnowa zatowarowywać każdy sklep?

 

Dziękuje za jakąkolwiek podpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Masz racje jak najbardziej,

jeżeli teraz dodam towar przy wyborze wszystkie sklepy to będzie on widoczny we wszystkich sklepach.

Jednak problem jest taki że już mam zatowarowany sklep w jednym sklepie multistore

i tylko w nim jest widoczny.

Co mam zrobić żeby był widoczny w innych sklepach multistore?

Na myśl że mam cały asortyment towarować od nowa, z wyborem wszystkie sklepy mnie przeraża :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0

O widzisz i tu mi bardzo pomogłeś :) wielkie dzięki :)

Po prostu usunę te sklepy w których nie widać tych produktów, ponieważ i tak są przed obróbką graficzną

i założę od nowa zaciągając produkty z tego co jest zatowarowany, to powinno rozwiązać problem, o tym nie pomyślałem :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...