Jump to content

[VYRESENO] Kosik a kombinace pretali fungovat


Saimons

Recommended Posts

Mam problem ze se mi do kosiku vzdy prida jen ta prvni velikost nebo barva (at zvolim jakoukoliv kombinaci). Nastaveni atributu by melo byt spravne, protoze driv mi to fungovalo, ale nakou zemnou jsem to nekde asi pokazil. Jeste jedne takove vlastnosti jsem si vsimnul, ze ikdyz mam v nastaveni zapnutej AJAX kosik tak to pridavani do nej uz ajaxove neni a prekresli se cela stranka to me take pred tim nedelalo. Nemate nekdo tip v jake casti by mohla byt chyba? (vypnout zapnout ajax a presnerovani kosiku jsem zkousel co jsem se nekde docetl) :(

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem si s tim ted hral a zjistil jsem nasledovne, chyba je asi nekde ve zmene nakejch casti kodu co se tykaji zobrazeni. Protoze uz po nahrazeni modules a thames vse funguje v poradku. Jete jsem taky zjistil, ze kdyz tam nahraju svoje upravene soubory tak me to zacne v IE6 hazet chyby v javascriptech. A prestanou fungovat takrka po celem shopu. Do JS jsem nezasahoval takze asi chyba bude nekde v prejmenovani nakeho Divu nebo podobne. Nevite nekdo kde presneji bych mel hledat chybu?

Link to comment
Share on other sites

No prave ze jeste nevyresil, asi jsem to tam poradne nezduraznil, v originalni sablone to bezi, ale tu ja nechci. Asi mam nekde menil neco co musim svazat s JS. Jo sakra jeste ta verze 1.2.5. Sablonu jsem styloval vlastni z originalu.

IE6 jsem jen zkusil, ze jsem si vzpomel ze mi to hazelo chyby.. a kdyz jsem pustil originalni sablonu tak to jelo bez nich z toho jsem poznal ze je chyba nekde v JS.

Link to comment
Share on other sites

OK, uz sa k tomu dostavame, ide to z teba ako z chlpatej deky. Robis si upravy zakladnej sablony, alebo si tam nahodil nejaku z netu? Ak ano, aku. Je kompaktibilna s PS 1.2.5.0 atd.? Bud trosku viac ukecanejsi, do hlavy ti nikto nevidi.

Link to comment
Share on other sites

Tak jestli to na originál šabloně běží, tak je na 1000% problém v tý tvojí jiný šabloně, samozřejmě určitě ani není pro verzi 1.2.5, takže tam máš zapnutou kompatibilitu 1.1 apod...

Prostě, nesnažit se dělat takový kraviny. Jako kdyby si cpal motor z fabie do octavie, píčovina že?

Link to comment
Share on other sites

PRave ze jsem pouzil tu originalni sablonu a tu jsem prestylovaval. Kompatibilitu mam vypnutou. Upravoval jsem jen CSS a popripade nakej kod v .tpl a v tom asi vidim problem. Tohle usuzuj z toho ze kdyz uploadnu moje moduls tak zacne byt chyba v JS v prepinani napr. velikost: 12 atd.. ale porad se jeste vlozi to spravne do kosiku. kdyz dam Thames moje tak prestane fungovat vsechno (kosik je bez AJAXU, posuvnik zbozi ve stejne kategorii nejezzdi...)

Modules jsem vyloucil ty jsou v poradku, jeste zkusim najit presne ty soubory kde mi to dela chybu.

Tak chyba je v product.tpl no kde taky jinde :-D ..me mohlo napadnou hned.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...