Jump to content

Sepete Ekle - Daha Fazla - Hızlı Görünüm Butonlarını Kaldırma

Recommended Posts

Sadece Ana sayfadan şu butonları kaldırmak istiyorum yani ürüne tek tıklama olsun oda ürünün sayfasına gitsin istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

post-1204486-0-63562100-1457346602_thumb.png

birde şu ürünün üzerine gelince oluşan animasyonu kaldırmak istiyorum yani hiçbişey çıkmasın ürünün üzerine gelince sadece tıklanılabilir olup ürün sayfasına gitsin

Edited by baran122 (see edit history)

Merhaba

Hızlı görünümü kaldırmak için 

Admin Panel  > Modules > Theme configurator  modülünü açın ve "disable quick view" seçeneğini (Türkçe'sini hatırlamadım şimdi) hayır yapın.

Satın al ve detayları kaldırmak için

FTP'den bağlanıp modules\homefeatured\views\templates\hook/homefeatured.tpl dosyasını açın. Aşağıdaki kodu aratın

{if ($product.quantity > 0 OR $product.allow_oosp)}
							<a class="exclusive ajax_add_to_cart_button" rel="ajax_id_product_{$product.id_product}" href="{$link->getPageLink('cart')|escape:'html'}?qty=1&id_product={$product.id_product}&token={$static_token}&add" title="{l s='Add to cart' mod='homefeatured'}">{l s='Add to cart' mod='homefeatured'}</a>
							{else}
							<span class="exclusive">{l s='Add to cart' mod='homefeatured'}</span>
							{/if}

kodlarını silin

• Like 2

Aynı şekilde bende ürün detay sayfalarında sipariş listesine ekle ve karşılaştırma listesine ekle linklerini kaldırıp ürün görünümlerini anasayfadaki gibi yapmaya çalışmıştım product.tpl yada category.tpl kısacası içeriğin bulunduğu tpl dosyasını düzenlemiştim ancak cachei de temizlememe rağmen bir değişiklik olmamıştı farklı hiç bir yerde de bu kodlar yoktu çok garipsedim bende konuyu takip ediyorum bakalım sorun ne

Edited by uaktas (see edit history)

Aynı şekilde bende ürün detay sayfalarında sipariş listesine ekle ve karşılaştırma listesine ekle linklerini kaldırıp ürün görünümlerini anasayfadaki gibi yapmaya çalışmıştım product.tpl yada category.tpl kısacası içeriğin bulunduğu tpl dosyasını düzenlemiştim ancak cachei de temizlememe rağmen bir değişiklik olmamıştı farklı hiç bir yerde de bu kodlar yoktu çok garipsedim bende konuyu takip ediyorum bakalım sorun ne

Merhaba

O sayfaların hepsinin TPL dosyası farklı ve içlerindeki kodlar farklı.Bunlarla teker teker uğraşmak zaman alıcı olduğu için global CSS dosyasından cart button sınıfını display:none yapabilirsiniz.

İkinci konu:

Değişiklikler yansımıyorsa performans ayarlarında never copile again seçeneği seçilmiş diye düşünüyorum.

Cevabınız için teşekkürler ancak ben arkadaş gibi sepete ekle veya incele kısmını değil sipariş listesine ekle ve karşılaştırma listesine ekle seçeneklerini kaldırmak istiyorum aynı zamanda stok durumunu da yani özetle anasayfadaki gibi bir görünüm istiyorum.