Jump to content

[VYRESENO] Doporucujeme uprava poctu na hlavni strane


Saimons

Recommended Posts

Predpokladam ze je to uplne trivialni, ale fakt jsem to nekde prehlidnul nebo ja nevim ale doopravdy to nemuzu najit.


Pokud chceš nastavit počet produktů na řádek, tak je to v root/modules/homefeatured/homefeatured.tpl a na řádku:

{assign var='nbItemsPerLine' value=4}



si tu 4 změň na co chceš, samozřejmě je potřeba i upravit css, pokud se ti tam nevejdou...

Pokud chceš jen upravit počet zobrazovaných doporučených produktů, tak je to v BO-Moduly-Doporučené zboží na úvodní straně...


PS: Doufám Jaro, že to je vyčerpávající odpověď :)

Link to comment
Share on other sites

Tyjo ja bych u sebe nevidel ani tak problem v tom ze nehladam nebo tak, ale presta je fakt rozsahlej system a udelal jsem v tom zatim jeden shop (jeste doladuju) a proste se obcas v tom ztracim. Priznavam tohle byla tupa otazka, a moje blbost ale ptal jsem se tady i na zajimavjejsi veci na ktere jsem nedostal odpoved.

Link to comment
Share on other sites

Treba tady ten produkt PRODUKT tak kdyz se podivas na slevu tak hledam, kde nastavit v kodu zaokrouhleni na treba 10% z te silenosti co my tam vznikla pri importu. Jako slo by to upravit pres SQLko, ale kdyz je tam treba zbozi za 20tis tak to uz na 0.5% udela rozdil. Tak jsem chtel jen ten vypis zokrouhlit pomoci round().

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...