Jump to content

Nezobrazujú Sa Kategórie A Podkategórie S Obrázkami


Patrik179

Recommended Posts

Zdravím. 

Mám problém so zobrazovaním kategórií a podkategórií. Zobrazujú sa len v ľavom stĺpci na výber kategórie. 

Keď otvorím kategóriu mal by sa mi zobraziť obrázok kategórie a s ním aj podkategórie a zobrazí mi len všetky produkty kategórie (v prílohe). Všetky obrázky mám nahraté a nič. Prestalo mi to zobrazovať po nahratí novej témy leo theme 

http://addons.prestashop.com/en/19755-leo-luxury-furniture-prestashop-theme.html .

Skúšal som aj nastavovať obrázky a vygenerovať nové a stále nič (v prílohe).

Verzia prestashop: 1.6.0.14

 

Vie mi niekto pomôcť? 

post-568020-0-35334600-1456940764_thumb.jpg

post-568020-0-53846400-1456940766_thumb.jpg

post-568020-0-97663500-1456940768_thumb.jpg

post-568020-0-82392500-1456941405_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Skus najskor prestudovat dokumentaciu sablony a jej moduly, ci nahodou neobsahuju nastavenie, ktore umoznuje podkategorie a obrazkykategorii vypnut / zapnut.

 

Obdobne, ako v defaultnej sablone, v module "Konfigurator sablony" sa da zobrazovanie podkategorii vypnut / zapnut.

Link to comment
Share on other sites

Skus najskor prestudovat dokumentaciu sablony a jej moduly, ci nahodou neobsahuju nastavenie, ktore umoznuje podkategorie a obrazkykategorii vypnut / zapnut.

 

Obdobne, ako v defaultnej sablone, v module "Konfigurator sablony" sa da zobrazovanie podkategorii vypnut / zapnut.

 

Našiel som konfigurátor šablóny a tam je podkategória spustená. Ešte aj moja téma leo theme má vlastné nastavenie šablóny, kde nie je zapnutie podkategórie a obrázkov ani spomenuté. Tak neviem, kde by som to mal ešte hľadať. Už som prešiel všetky moduly. Určite to bude nejaká banalita :D. Nepomôže mi vymazanie a nahratie šablóny spať? 

Link to comment
Share on other sites

Pri sablonach tretich stran sa ako prve riesi problem s podporou sablony, cize jej autorom. Ak je to nejaky bug, docielis opravu pre buduce verzie (pomozes tak zlepsovat ich produkt, co je konieckoncom dobra vec). Ak to chces riesit ale po vlastnej osi, tak hladaj problem v sablone categories.tpl, pripadne ju sme pripoj a pozrieme sa na to.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...