Jump to content

Ürün Yüklerken Hata

baran122

Recommended Posts

Ürün tabları yüklenmeden kaydete tıklarsanız bu hata kaynaklanıyor.

ama prestashop 1.6.1.3 ten sonra ürün kaydetme tabları yükleme hızı ciddi şekilde artırıldı . ve sorun çözüldü. tahminim daha eski bir sürüm kullanıyorsunuz.

örnek olarak yukarda seo tabında hata almışssınız.

eğer ürün kaydetmeden önce seo tabına tıklayıp ilgili alanların yüklenmesini sağlarsanız sorun çözülür.

bunun yanında eğer "google analytics" modulundede hata varsa yada eski sürüm ise, her ürün düzenleme yada ekleme tıkladığınız zaman bütün siparişleri , taradığı için bu bekleme süresi de arttığını birkaç sitede gördüm.

1.6.1.4 Kullanıyorum evet ürün tabları yüklenmediği için veriyor hatayı ve yüklenmeyen tablar hata veriyor o yuzden beklemekle değil f5 yaparak şansımı denemekle yetiniyorum tablardaki hata şu ;

Link to database cannot be established: SQLSTATE[42000] [1226] User 'u803002557_rootx' has exceeded the 'max_user_connections' resource (current value: 3) " 

1.6.1.4 Kullanıyorum evet ürün tabları yüklenmediği için veriyor hatayı ve yüklenmeyen tablar hata veriyor o yuzden beklemekle değil f5 yaparak şansımı denemekle yetiniyorum tablardaki hata şu ;

Link to database cannot be established: SQLSTATE[42000] [1226] User 'u803002557_rootx' has exceeded the 'max_user_connections' resource (current value: 3) " 

Sunucunuzdaki veri tabanı servisi çökmüş. (bağlantı limiti aşıldığı için) 

Bu kullandığınız sanırım ücretsiz bir hosting servisi. Free hostinglerde bu tür kısıtlamalar oluyor. Eğer bütçeniz olmadığı için bunu kullanıyorsanız bana haber verin yine ücretsiz ama sorunsuz bir hosting ayarlayalım.

Bu arada diğer sorunuz ile ilgili bilgileri aldım. Sorunlu bir dosya buldum size gönderdim. Değiştirin tekrar kontrol edelim. 

iyi geceler.