Jump to content

Edycja Tekstu


maraguta

Recommended Posts


włączyłam moduł językowy, dodałam w pliku tpl wiersz tabeli i wpisałam text. Plik jest standardowo po angielsku i na każdej wersji jezykowej wyświetla mi się ten sam nowy angielski tekst w tej dodatkowej nowej komórce tabeli. chciałabym żeby było tłumaczone na pozostałe wersje  językowe jak je zmieniam w przeglądarce. Jak to zrobić? 

 smiley.gif 




 




dodałam po prostu do tabeli jedno pole i to pole nie "tłumaczy się"  w każdej wersji jest po angielsku, pozostałe pola "się tumaczą"

Edited by maraguta (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Lokalizacja>>tłumaczenia:  

"Uwaga, Twoja konfiguracja PHP ogranicza maksymalną ilość pól przesyłanych za pomocą formularza 1000 dla max_input_vars.
Poproś swojego usługodawcę hostingu o zwiększenie tego limitu do przynajmniej 1139, albo będziesz musiał edytować pliki tłumaczenia."

 

jak edytuje się pliki tłumaczenia?

Link to comment
Share on other sites

jestem w pliku /themes/default-bootstrap/lang/gb.php

wygląda to tak:
...$_LANG['shopping-cart_9816a5054cd05761b6765fbef0062b29'] = 'Total vouchers (tax excl.)';
$_LANG['shopping-cart_ada0f55ef37f4928c5cd970f378c15e8'] = 'Total vouchers';
$_LANG['shopping-cart_8faf99e02e4d0ccb4dd933404f87a4ea'] = 'Total (tax excl.)';....
 
nie ma etykiety pola które stworzyłam,  pytanie jak zatem dodać(nie wiem o co chodzi z tym ciagiem znaków po shoping-cart_...) może dodać po linijce w tych trzech plikach językowych, ale pewnie ten ciag cyfr nie może być losowy?
Link to comment
Share on other sites

w sumie bezsensowne zdiąłam z sewera pliki językowe gb.php, en.php, de.php, pl.php dodałem linijke z treścią nowego pola które w schoping-cart.tpl dopisałam i nie tłumaczy undecided.gif

 
$_LANG['shopping-cart_ebaee01719541f61281c16ba22ebb321'] = 'Your donation';
$_LANG['shopping-cart_ebaee01719541f61281c16ba22ebb321'] = 'Ihre Spende';
 
numer dałam losowy ale wszędzie taki sam... lipa
nie tłumaczy
Link to comment
Share on other sites

próbowałam przez lokalizacje>tlumaczenia lecz: 


różowe pole a przy zapisaniu:


"You don't have permission to access /pshop/admin922ni1ryx/index.php on this server.


Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."


w plikach dodałam(dodałam bo pole dopisałem w shopiing-cart.tpl):


$_LANG['shopping-cart_ebaee01719541f61281c16ba22ebb321'] = 'Your donation';


$_LANG['shopping-cart_ebaee01719541f61281c16ba22ebb321'] = 'Ihre Spende';


ciąg cyfr dałam losowy, ale taki sam we wszystkich tłumaczeniach.   any ideas?   :)  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...