Jump to content

Toplu Ürün Güncelleme

Murderr

Recommended Posts

Merhabalar

150 kadar ürün ekledim ama ürün kombinasyon olayını yeni öğrendim. T-shirt satışı yaptığım için beden ekleme yapmamıştım. Şimdi tek tek oldukca zor olacak bunun için bir modül varmıdır acaba? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Böyle birşey neden ters olsun? Anlayamadım :) Ben bir çok e-ticaret sistemindeki şirketlerle çalıştım ve ürün düzeltmek istediğinde seçerek istediğin güncellemeyi değiştirebiliyordun. Yani "prestashop"da evet olmayabilir ama böyle birşey eticaret mantığında olması gerken birşey. Bilginize :) .

Böyle birşey neden ters olsun? Anlayamadım :) Ben bir çok e-ticaret sistemindeki şirketlerle çalıştım ve ürün düzeltmek istediğinde seçerek istediğin güncellemeyi değiştirebiliyordun. Yani "prestashop"da evet olmayabilir ama böyle birşey eticaret mantığında olması gerken birşey. Bilginize :) .

evet böyle bir uygulamanın,  olduğu bir yazılım varsa paylaşırsanız belki ihtiyacı olan vardır, o yazılımı kullanırlar,

Ayrıca prestashopt a toplu kombinasyon ekleme vardır, ama ben kırmızı, yeşil, mavi, S, M, L seçeyim şu kategori içinde tüm ürünlere eklesin derseniz o ayrı bir durumdur, tam yapmak istediğiniz nedir?

Gittigidiyorda turbo list var ebayde de lakin gittigidiyorun ki çalışmıyor ve problemi de çzemiyorlar. - toplu değilde hızlı düzenleme var adres barında ürün numaraları var işlemi yapıp kaydettikten sonra adres barına bir sonraki numaryı girersenzi brokrasiye prosedürle uğraşmadan direk işlem yapacağınız sayfa çıkıyor karşınıza.