Jump to content

Modul Fan Courier


siloth

Recommended Posts

Buna ziua!

Ma confrunt cu o problema destul de ciudata, datorita celor de la Fan Courier cu modulul lor, pe ultima versiune de prestashop.

 

In momentul in care ajunge clientul la adaugat datele pentru Judet si Localitate trebuie sa astepte un timp pana sa se genereze awb si apoi apare costul transporutului. Exista o alta solutie in acest caz? presupun ca toti s-au confruntat cu ea.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Am renuntat la el cu toate ca lucrez cu FanCourier .

Problemele cu care m am confruntat este timpul destul de mare de incarcare la momentul accesarii acestuia - problema descrisa de tine iar a doua am intampinat-o la plata cu cardul, fiind setat pe cont colector modulul fan courier duplica taxdle de transport sau ceva de genu ... total cei de la suport fancoutir au spus ca nu mergd modulul asa ... en din ...sper sa solutioneze pronlema sau ma vad nevoit sa schimb transportatorul ...e destul de naspa sa tot faci awb manual

Link to comment
Share on other sites

Am renuntat la el cu toate ca lucrez cu FanCourier .

Problemele cu care m am confruntat este timpul destul de mare de incarcare la momentul accesarii acestuia - problema descrisa de tine iar a doua am intampinat-o la plata cu cardul, fiind setat pe cont colector modulul fan courier duplica taxdle de transport sau ceva de genu ... total cei de la suport fancoutir au spus ca nu mergd modulul asa ... en din ...sper sa solutioneze pronlema sau ma vad nevoit sa schimb transportatorul ...e destul de naspa sa tot faci awb manual

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mie imi merge perfect, dar m-am chinuit putin. Vorbeste cu suportul lor de la IT, mie mi-au modificat niște fisiere din nodul pentru a functiona corect.

 

Ps: daca folosesti si alt modul de curierat nu o sa functioneze bine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...