Jump to content
Sign in to follow this  
conqueror

Ürünleri dışarı alma modulu (Export)

Recommended Posts

Ürünlerinizi yedek almak için ve başka bir siteye yüklemek için bu modul tam size göre.

Kolay arayüzü kullanımı çok kolay.Ürünleri csv formatında çıkartıp yedek alma şansı sunuyor.

Sitenizin modules dosyasına indirdiğiniz dosyayı yükleyin.Ve admin panelinden kurulumu gerçekleştirip kullanmaya başlayın.

exportproducts-v0.3.zip

• Like 2

teşekkürler kardeş, paylaştığın modüller için ;-)

Rica ederim presta mükemmel bir sistem. Bayadır kullanıyorum edindiğim bilgileri paylaşmaya karar verdim zaman buldkça.

Çok mükemmel bir eklenti olmuş fakat
Karakter sorunu oluyor çıktı alınca...
Nasıl çözebiliriz.... Fikri olan varmı?

Ben sorun var denince deneme amaçlı indirip baktım. np++ ile utf8 e dönüştürdüm karakter sorunu yok şimdi. XML formatlı export modülünü yazmıştım daha önce. Elinize sağlık bu baya güzel olmuş.

çıkarttığım csv dosyasındaki türkçe karakterler ? işareti olarak çıkıyor. Format değiştirsemde UTF8 dahil hiçbirinde Türkçe karakterler gelmiyor. Neden olabilir acaba. yardım edebilirmisiniz.

mahmutta kardesim,

XML formatlı export modülünü bana gonderebilirmisin... Kullanmak istedigim versiyon 1.2.5...

kolay gelsin...

forumda xml, cvs, pdf olarak yayınlayan bir çok ücretsiz modül mevcut arama yaparsanız , bulabilirsiniz.

Uğur Bey;
Size mail attım.

@eserdar
UTF-8 database connection kullanmanız gerekiyor. Eğer prestashop un doğal DB sınıfını kullanırsanız sorun çıkmayacaktır.

iyide bunu nereye atıcaz nerden alıcaz save yazan yere ne yazacagız anlatımı yapabılırmısınız

merhaba,

dosyayı indirip modülü yükledim fakat database boş görünüyor. 1,4 versiyonuna sahibim. yardım rica ediyorum

Selamlar

Emre

1.1 sürümden ürünleri yedek alıp 1.4 sürüme yüklersek sorun çıkarmı.

ben upgrade yapınca beyaz ekran alıyorum bari bu yolu deniyeyim.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More