Jump to content

Nákup bez registrace


mlcochmarek

Recommended Posts

Zdravím,
uvažuji zda-li si mám programovat, nebo koupit od někoho z Vás řešení nákupy bez registrace.
Pokud někdo z Vás má konkrétní funkční řešení, tak mi prosím dejte link, kde si jej můžu vyzkoušet a sdělte mi cenu.
Rozhodnu se, které z řešení případně zakoupím. Pro verzi 1.1 a 1.2.5.

Díky.


[email protected]

Link to comment
Share on other sites

A vůbec není na druhé nebo maximálně třetí stránce. Alespoň jeden z nich a to ten, který používám. Jednoduchá implementace a prozatím funguje dobře. Ťuk, ťuk, ťuk.... To jen pro jistotu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Jen takový dotaz, v čem je ten modul "nákup bez registrace", zde nabízený jiný, než s registrací. Nějak nevidím rozdíl, stejně v něm musím vyplnit vše jako v "nákupu s registrací", tak nechápu to nadšení prodejců. Normální nákup bez registrace má být takový, že vyplním nick, email a nic jiného tam být nemusí, popřípadě dobrovolně telefon či adresu, pokud chci zboží poslat. Ale u tohohle modulu žádný rozdíl mezi "bez registrace a s "registrací" nevidím. A to, jestli se to zapisuje do tabulek či nikoliv, to zákazníka nezajímá. Když to tam musí vyplnovat, stejně si bude myslet,že jeho údaje se někam mohli zapsat.

Link to comment
Share on other sites

No co dodat,
prostě pokud někdo chce nakoupit bez registrace, proč ne?! Ovšem jsme v Česku že? Tady vlivem konkurenčního zápalu mohou vznikat díky tomuto nákupu všemožné škodící způsoby, jak znepříjemnit majiteli takového shopu život! Neříkám že se to stává běžně, ale lidé jsou nápaditý.. Objednávka bez regu by měla být transparentní, tedy s kontaktem: e-mail, mobilní číslo a každopádně adresu - pakliže se nejedná o vyzvednutí na prodejně, případně shop nemá vlastní rozvážku v místě svého působení!

Možná by stálo za uvážení, takto uskutečněné objednávky jednoduše telefonicky ještě potvrdit ze strany prodejce, jinak v našich zemích je to lehce zneužitelná věc z konkurenčního zápalu. Raději bych se zaměřil na platby předem na účet, než "pérovat" odolnost tohoto stylu nakupování.

Internetová prodejna není kamenná prodejna, nejsou tady lítací dveře jak do krámu, proto je dnešní registrace v prodejních portálech běžnou záležitostí, pokud se to některým zákošům (o čemž pochybuji) nelíbí, tak mají smůlu! Styl a vedení e-shopu na jeho provozovateli, ten ostatně vydává a upravuje prodejní systém i ve správě shopu jako takového...

Link to comment
Share on other sites

Registrovaný zákazník stejně vyplní navíc akorát heslo... a pokud není blbej, tak přeci nebude odmítat nárok na slevy apod pro věrné zákazníky, pokud tedy shop má nějakou marketingovou strategii.

Nejlepší marketing jsem viděl třeba u TemplateMonster.com, kdo se regnul do newsletteru automaticky dostal 5% slevu a při 1 provedené objednávce dostal na další nákup 20%. A to si myslim, že bez registrace by byla blbost si tam něco kupovat.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

Předělal jsem nákup bez registrace s IČ a DIČ z prestashopcesky.cz verze 1.1 na 1.3.1. Všechno na straně administrace mi funguje, jen když nahodím mnou upravený authentication.tpl, tak mi přihlašování nenajede. Hlásí chybu "countries" není definováno. Ví někdo kde je chybka? Jak to bude vyřešeno tak to uveřejním samozřejmě. Když nahradím authentication.tpl původním z presty tak se všechno chová normálně.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Pokud používáte IČ a DIČ odtud:

http://www.prestashop.com/forums/viewthread/59523/hlavn_diskuze/poptvm_kodera_na_pravu_i_a_di_pro_1_dot_3

Upravil jsem PWA pro toto IČ a DIČ na 1.3. Nějak hlouběji jsem to netestoval, ale zdá se že funguje, kdyžtak hlaste chyby.


Zdravím,
zkusil jsme naimportovat modul PWA3 do Prestashop 1.3.1, modul naběhne tak jak má, ale ve finále po vyplnění informací zahlásí chybu "došlo k chybě při vytváření Vašeho účtu" máte zkušenost s zavedením na této verzi presty, Případně jaké úpravy je potřeba udělat?

Díky moc Dušan
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Pokud používáte IČ a DIČ odtud:

http://www.prestashop.com/forums/viewthread/59523/hlavn_diskuze/poptvm_kodera_na_pravu_i_a_di_pro_1_dot_3

Upravil jsem PWA pro toto IČ a DIČ na 1.3. Nějak hlouběji jsem to netestoval, ale zdá se že funguje, kdyžtak hlaste chyby.



Je to první nákup bez registrace co zkouším. Na mojí verzi 1.3 s IČ+DIČ asi vše funguje; jen nechápu proč je to nákup bez registrace když zákazník už podruhé na svůj e-mail nic nekoupí a jen se dozví že tento e-mail je již registrován. Existuje nějaké řešení které dovoluje nakoupit pro "neregistrované" 2x na stejný e-mail?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...