Jump to content

Kapıda Ödeme Modülü Ek Ücret

Recommended Posts

Merhaba, modül kullanmadan mevcut kapıda ödeme modülüne ek ücret eklemek mümkün mü. Forumda araştırdım

Merhaba. Teslimatta ödeme seçeneği için ek tutar yansıtmam gerekiyor sipariş tutarına bunu halihazırda gelen teslimatta ödeme modülünde yapamıyorum. Bunun için ücretsiz modül var mıdır? ya da hali hazırdaki modülü editlemem konusunda yardımcı olacak birisi var mı acaba?

modülün FTP de klasörünün içinde TPL dosyası varsa direk TPL içinde ödenecek tutar = 

{math equation="x+y" x=$cart->total y=5.00}

şeklinde eklenebilir.

Bu şekilde bir açıklama var ancak bu kodu tam olarak nereye yazmam gerekiyor. İnternette bir ücretsiz modül var fee with cash on delivery diye ancak o da tam olarak çalışmıyor ve türkçeye çevirirken sürekli hata alıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

Teşekkür ederim.

O modülü denedim ancak çevirileri yaptığımda kaydet diyorum sonra bu sayfa artık kullanılmamaktadır diye uyarı veriyor. Bu modülü nasıl geri alabilirim acaba sanırım benim eski kapıda ödeme modülünün üzerine yazdı. Sizde varsa türkçe çevirisi yapılmış normal kapıda ödeme modülünü benimle paylaşır mısınız.

Ayrıca modülü düzenleye bastığımda da 

Notice çizgiye 74 dosyasında /home/osmanli3/public_html/modules/cashondelivery/cashondelivery.php
[8] Undefined property: CashOnDelivery::$_postErrors

Notice çizgiye 621 dosyasında /home/osmanli3/public_html/modules/cashondelivery/cashondelivery.php
[8] Undefined index: minimo

Notice çizgiye 632 dosyasında /home/osmanli3/public_html/modules/cashondelivery/cashondelivery.php
[8] Undefined index: minimo

Notice çizgiye 673 dosyasında /home/osmanli3/public_html/modules/cashondelivery/cashondelivery.php
[8] Use of undefined constant PS_LANG_DEFAULT - assumed 'PS_LANG_DEFAULT'

Bu hataları veriyor.

Teşekkürler. Peki ben çeviri yaparken neden

www.mydomain/.../index.php?controller=AdminTranslations&submitTranslationsModules=1&token=c5c34a3b2f362ffb70dbff4f8fd6406a

Şeklinde aranan sayfaa bulunamadı diye hata veriyor. Bir öneriniz var mı

Teşekkür ederim.

• 1 year later...