Jump to content

Tema Yükleme Sorunu

Elgor

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Sitenin temasını yenilemeyi çalışırken, yükleme işleminde bu hatayı almaktayım, bu konuda yardım edebilir misiniz?

Warning: unlink(/home/*****/public_html/cache/sandbox/56b20f94ddcb1/uploaded.zip): No such file or directory in /home/******/public_html/classes/Uploader.php on line 195

Sunucu dosya büyüklüğü ile yerel dosya boyutu farklı

Merhaba arkadaşlar,

Sitenin temasını yenilemeyi çalışırken, yükleme işleminde bu hatayı almaktayım, bu konuda yardım edebilir misiniz?

Warning: unlink(/home/*****/public_html/cache/sandbox/56b20f94ddcb1/uploaded.zip): No such file or directory in /home/******/public_html/classes/Uploader.php on line 195

Sunucu dosya büyüklüğü ile yerel dosya boyutu farklı

Merhabalar

Hosting firmanıza bunu iletmeniz gerekiyor. Dosya yazma yetkilerinde bir problem var. 

Merhabalar

Hosting firmanıza bunu iletmeniz gerekiyor. Dosya yazma yetkilerinde bir problem var. 

Markum isminde bir yer ve hiç yardımcı olmadılar bu konuda, zaten Presta bilende yok... Panel den yapın diyorlar soruların cevabı olarak...

Markum isminde bir yer ve hiç yardımcı olmadılar bu konuda, zaten Presta bilende yok... Panel den yapın diyorlar soruların cevabı olarak...

Merhaba 

Şimdi buradan bir hosting firması ile ilgili yorum yapmak veya kullanıcıları yönlendirmek doğru olmaz. Ama bana profilimdeki bilgilerden ulaşırsanız size bu konuda yardım edeceğim. 

bu gibi durumlarda,

zipli tema dosyasını, ftp den

/themes

dizinize yükleyip adminden yüklediğiniz zip 'i seçerek temanızı yükleyebilirisiniz.

yada her tema içerinde manuel yükleme nasıl yapılacağı modullerin pozisyonların nasıl ayarlanacağı anlatılır, ilgili dosyayı takip ederekte temanızı yükleyebilirsiniz.