Jump to content

Dingo Kategorijos


Recommended Posts

Dar kartą sveiki, peržiūrėjau forumą ir pastebėjau kad tokia problema ne tik pas mane, gana daug postų, bet daug be sprendimų. Nė vienas sprendimo variantas man nepadėjo. Ant FO Kategorijų bloko nėra visai. BO pastebėjau, kad pagrindinė kategorija (kurioje talpiname savo sukurtas prekių kategorijos) anksčiau vadinosi Home. Dabar tokios kategorijos nebėra. Iškart paspaudus BO ant "Catalog" rožiniame laukelyje yra toks įrašas "Current category: (namelio ikona) Kategorija". Šiaip žemiau rodo kad yra subkategorija kuri vadinasi "Kategorija". Paspaudus ant "Edit" prie subkategorijos kad ją redaguoti, kitoje lentelėje bandant pasirinkti laukelyje "Parent Category" atsiranda dar koks 20 ar daugiau kategorijų tuo pačiu pavadinimu "Kategorija", be to dar toks jausmas kad kompiuteris arba svetaine pradeda pakibti, lėtai veikia. Bandžiau subkategorijas trinti, spaudžiant ant raudono kryželio, tai rodo klaidą "1 error an error occurred during deletion". Paspaudus ant subkategorijos pavadinimo "Kategorija", toks jausmas kad atsidaro kita subkategorija tuo pačiu pavadinimu, dar spaudžiant vėl tokia pat, ir taip toliau, nei pradžios nei galo. Būčiau dėkingas jei kas turit kokių idėjų, kaip išspręsti šią problemą.
Ir dar vienas klausimas, ar tik man pasirodė ar iš tiesų Prestashop lėtokai veikia?

Link to comment
Share on other sites

Mano siūlymas - patikrink ar duomenų bazėje PREFIX_category yra įrašas kurio id_category būtų lygus 1. jeigu tokio įrašo nėra sukurk jį.

Dėl lėtumo. Kad nepasakyčiau, kad sistema veiktų lėtai. Gal esi įtraukęs didelį kiekį prekių?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...