Jump to content

Migracja Hostingu Php 5.2 Do 5.3


studiopelex

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy więc na początek wypada się przywitać:))

 

Cześć, Cześć:)

 

Czytam forum już od dłuższego czasu i nie znalazłem podobnego tematu, dlatego zakładam nowy wątek.

 

Mam jeden ze sklepów na preście 1.6.0.14 na hostingu w nazwa.pl

 

Serwer aktualnie śmiga na wersji php 5.2. W najbliższym czasie czeka mnie przymusowa przesiadka na php 5.3, domyślam się, że presta padnie. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, gdzie szukać informacji, co należy zmodyfikować, aby zainstalowany i działający już sklep przenieść na wyższą wersję php?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mogę jeszcze coś dopowiedzieć, to jeżeli na twoim serwerze jest dostępne php 7, to zaktualizuj preste do najnowszej i wtedy włącz 7 (oczywiście jeżeli u ciebie wszystko będzie działać prawidłowo) ponieważ na naszym sklepie po włączeniu bez żadnych dodatkowych zmian strona wczytuje się zdecydowanie szybciej niż na wersji 5.6.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U nas presta na 7 działa, może dlatego że nie mamy w zasadzie wgranych dodatkowych modułów, ale oczywiście najbezpieczniej jest zostać na 5.6 czy 5.5 jak kolega wyżej napisał

 

Importu nie wykonywaliśmy, odnośnie dodatków to są może jakieś informacje które moduły mogą działać nie prawidłowo lub komuś coś się posypało ?

 

W zasadzie to powoli trzeba się zacząć martwić co będzie w wersji 1.7 i czy będzie można w miarę bezproblemowo przejść tak jak w innym rozpoczętym wątku już piszą

Edited by Ataszek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...