Jump to content

1.6.1.2 Věrnostní Program Customer Loyalty And Rewards


Evelina1

Recommended Posts

Zdravím, mám PS 1.6.1.2 už nějakej den, teď jsem narazila náhodou na to, že i když mám nastaveno nepřičítat body u zlevněného zboží, že je to přičítá, pátrala jsem a zjistila, že snad od verze 1.6.1.2 tento modul v instalaci už ani není a kdo ho má (ze starších verzií) tak nefunguje korektně. V detailu u zlevněného zboží ukazue body i když by neměl a v košíku píše pro načtení bodů vložte zboží do košíku, víc jsem nepátrala co nefunguje a raději to vypla. Otázka zní, opravdu od této verze tento modul již není a není tedy ani kompatibliní pokud ho máte z dřívějších verzí?

Link to comment
Share on other sites

Asi vás opravdu nepotěším, tento modul je nyní přez 9 měs. bez jakéhokoliv vývoje. Pokud to nefunguje raději to vypněte. Samozřejmě pokud na loajalitě a bonusovém programu jede váš byznys ve velkém máte vždy možnost najmout programátora, který by tyhle nedostatky třeba dokázal odstranit nebo uvažujte o nějakém placeném modulu, který je vyvíjen aktivně a má podporu nebo přímo dokáže autor ten modul implementovat pro váš web.

 

Samozřejmě můžete také zkusit na vašem testovacím eshopu/klonu kde provedete aktualizaci na poslení verzi presty a zkusíte co to bude dělat na ní v konfiguraci ostatních modulů a šablony, které tam máte v běžném provozu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...