Jump to content

Dobry Darmowy Szablon


konrad85

Recommended Posts

ja używam darmowego AP Office i po skonfigurowaniu nie wygląda to źle. Owszem jest trochę pracy z nim ale można to ładnie ustawić wszystko. mogę podrzucić adres sklepu do wglądu jak trzeba.

 

PS. Inni z darmowych to stosują bodajże Black Hawk pod elektronikę

Edited by ksz4321 (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://mixcam.pl/   to jest templatka ap-office - ona jako darmowa ma pewne ograniczenia, ale są i slajdery i możesz sobie wrzucać bloki z html-em gdzie chcesz. 

 

Mój edit:
Mówisz o dobrym a ja zrozumiałem darmowy :) Z dobrych na elektronikę to mam kilka ciekawych na oku są do kupienia na themeforest. Może podam na priv co by nie uznano tego za reklamę :)

Edit2: A jednak mi się nie przywidziało - jeżeli chodzi o darmowy to śmiało AP office może być bardzo użyteczny - typowo pod elektronikę da się go przerobić

Edited by ksz4321 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze jeden "czysty" szablon z którego można wyciągnąć całkiem dużo i ładnie się prezentują produkty. Nazywa się minimal znajdziesz go tutaj na forum. Ja na nim zbudowałem drugi  sklep - pododawałem modułów i gotowe jeżeli chcesz zobaczyć efekt końcowy to też mogę podrzucić link do sklepu
 

Edited by ksz4321 (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja osobiście polecam darmowe szablony od LeoThemes. Są one oczywiście responsywne, dokumentacja nie jest najgorsza, choć trochę uboga. W każdym razie to poważna firma, która robi kilka zaawansowanych, płatnych narzędzi, a support mają bardzo dobry. Są w stanie pomóc, nawet gdy nie korzystamy z ich płatnych rozwiązań.

Link to comment
Share on other sites

To ciekawe że polecasz leo, jeśli mogę spytać o twoje doświadczenie w tych sprawach to by uzupełniło twoją wypowiedź, czy jesteś użytkownikiem, programistą? Jest różnica między opinią osoby z mały i z dużym doświadczeniem.

 

Ja osobiście uważam że szablony leo mają sporo niedociągnięć, bardzo nie lubię na nich pracować, co prawda support mają doby ale przy takiej ilości błędów muszą mieć.

Link to comment
Share on other sites

To ciekawe że polecasz leo, jeśli mogę spytać o twoje doświadczenie w tych sprawach to by uzupełniło twoją wypowiedź, czy jesteś użytkownikiem, programistą? Jest różnica między opinią osoby z mały i z dużym doświadczeniem.

 

Ja osobiście uważam że szablony leo mają sporo niedociągnięć, bardzo nie lubię na nich pracować, co prawda support mają doby ale przy takiej ilości błędów muszą mieć.

 

Programistą. Co prawda na preście pracuję od dosyć niedawna i ciąłem 4 sklepy, ale moje dotychczasowe doświadczenie z Leo jest dosyć pozytywne. Sporo niedociągnięć? Możliwe. Póki co, jakoś sobie z nimi radzę. Kolega nie musi z nich korzystać. Wyraziłem tylko swoje zdanie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

ksz4321 chciałbym zapytać, jak uzykałeś ten efekt, że produkty pojawiają się w miarę zjeżdżania w dół strony? oglądałem demko ap-office i w tym demie nie ma tego zastosowanego,

dzięki z góry za odpowiedź, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...