Jump to content

Müşteri Gibi Giriş Modülü (Loginascustomer)

Recommended Posts

Herkese Merhaba !

Bildiğiniz üzere EticSoft R&D LAB olarak Prestashop'un Türkiye'deki en büyük destekçisiyiz.Bu güne kadar onlarca ücretsiz modül geliştirdik ve yayınladık. Aşağıda yeni bir ücretsiz modül bulunuyor. Tamamen ücretsiz, tamamen açık kaynak. Basit ama çok kullanılan bir modül. 

İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Veya ekteki dosyayı indiriniz.

-ucretsiz-musteri-gibi-giris-modulu.jpg

Ne işe yarar:

Yönetim panelinden istediğiniz müşteri adına ön sayfalara giriş yapmanızı sağlar. Yönetim panelindeki müşteri sayfalarına eklenen basit bir butondan ibarettir. Bu modül müşterinizin şifresi dahil hiç bir bilgisini değiştirmez. Aynı zamanda kendi içinde bulunan bir şifreleme yöntemi ile ekstra güvenlidir. 

Kullanabileceğiniz alanlar.

• Müşterinizin yerine sipariş oluşturmak. (özellikle telefon, canlı destek gibi yollarla size ulaşıp yardım isteyen müşterileriniz için)
  • Müşteriniz ile aynı anda aynı sayfaları görerek adım adım işlem yapabilirsiniz.
  • Müşteri sayfalarınızdaki olası hata ve farklılıkları tespit edebilirsiniz.

Önemli Uyarı:

Bu modülü istediğiniz gibi değiştirebilir ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Fakat satamazsınız. Ücretsizdir ! Yazılım çalışmalarımızın ürünleri BTS bakanlığı proje kodu ile kayıtlıdır. 3. kişiler tarafından başkalarına satıldığını öğrendiğimiz taktirde avukatımız kanalıyla hemen aksiyon alıyoruz ve kesinlikle üşenmiyoruz !

Geliştirilmesine katkıda bulunduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

loginascustomer.zip

Edited by MahmutGulerce (see edit history)
  • Like 4

mahmut bey tşk ederiz emekleriniz için ücretsiz tema bulamıyoruz son sürüme göre 1 senedir abimin  ufak giyim dukkanı için güzel bir tema bulamadım

facebook girişi olan dukkanın çalışma saatlerini yazan ücretsiz bir tema yokmu

Merhaba

Rica ederim.Tema konusunu bizimkilere sordunuz mu ? Telefonla sorun arkadaşlar yardımcı olurlar. 

mahmut bey  sormadım  sizinle burdan daha çok samimi oldugumuzdan burdan sormak istedim 

mail atma şansınız yokmu tema ile ilgili  tşkler

Merhaba

İsterseniz siz mail atın ben yönlendireyim. Ben bu aralar sık sık şehir dışında oluyorum yoğunluktan unutabiliyorum.

• Like 1

• 4 weeks later...

Elinize sağlık güzel bir modül olmuş. Daha evvel benzer modülleri denemiştim, modül yüklendikten sonra süper kullanıcı olarak müşteri alışverişine yardımcı olabiliyorsunuz ama birdaha yeni müşteri kaydı yapamıyordunuz. Tüm müşteri blgileri giriş alanında sorun yaşanmasına neden oluyordu. Şu ana kadar sizin yapmış olduğunuz modülde böyle bir sorun gözlemlemedim. Tekrar elinize sağlık , paylaşımızı için teşekkür ederiz.

Merhaba Aşkın Bey 

Yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkürler. Bu modülde çok farklı bir teknik kullandık. Override yapmadan tamamen modüler çalışıyor. Çok çok küçük bir kod içeriyor. Kodlama az olunca diğer modüllerden daha esnek oldu. Giriş çıkış falan yapmak çok kolay.

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Arkadaşlar ben yükleyeli uzun zaman oldu ama hala kullanımını çözemedim modül yüklü fakat mesela bir müşterimle beraber sipariş oluşturmam gerekli bu işlemi nasıl yapacağım. Kullanan arkadaslar bılgılendırme yaparsa sevınırım.

Sonunda buldum :) benim gibi uzun süre bulamayan arkadaslar ıcın ; önce admin panelinizden müşterilere giriyorsunuz hangı musterınız ıcın ıslem yapacaksanız o musterıyı goruntuluyorsunuz en altta  LOGİN AS CUSTOMER butonuna tıklayarak musterının panelıne gırıyorsunuz.

• 5 months later...