Jump to content

Obrazek Ku Subcategory - Nezobrazuje Se (Ani Cez Img/c)


Filip_SK

Recommended Posts

Ahojte,

 

dlhsiu dobu sa trapim so zobrazovanim obrazku ku podkategoriam. Namiesto toho sa mi zobrazuju iba otazniky. V diskusiach sa pise, ze staci nahrat do adresera img/c obrazky so spravnym nazvom - napr. 18-medium_default.jpg pri podkategorii 18. Vobec to nepomaha, stale su tam otazniky. Jedine co mi pomoze je nahrat obrazok 18.jpg, ale vtedy sa tento obrazok zobrazuje aj ako hlavny obrazok podkategorie (co nechcem, lebo sa potom neda precitat text podkategorie).

Vie niekto co s tym?

Na co je v Prestashope moznost vlozit "category thumbnail" obrazok, ked to aj tak nefunguje?

Dakujem

Link to comment
Share on other sites

Mám stejný problém. Nahraji fotku v administraci. Nahrání se potvrdí a také se v administraci zobrazí. Na webu ale není.

Co jsem zkoušel:

Znovu vytvořit v konfiguraci obrázků "medium_default" a regenerovat miniatury

Zakomentovat v img/cms .htaccess řádek php_flag engine off

Přejmenovat obrázky v img/c tak, aby odpovídaly názvu, který se zobrazí v chybove konzoli prohlížeče (u mne v Chromu)

Vše bez výsledku...

 

V Y Ř E Š E N O

K tomu, aby se zobrazoval náhled obrázku subkategorie, musí být nejprve nahrán "Cover Image" Poté lze nahrát jakýkoliv jiný soubor, který se má zobrazovat v subcategory thumbnail. Problém ovšem je, pokud někdo nechce zobrazovat Cover Image :(

Edited by pcurik (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Na koniec som to vyriesil tak, ze ako cover image som si nahral JPG - cierny, alebo biely obdlznik. Cez to mam normalne napisany text pre kategoriu/podkategoriu. Potom nahlady obrazkov pre subkategorie naozaj funguju.

Stale vsak nerozumiem preco tento "bug" v Prestashope nikto neopravi a uz XY verzii sa objavuje.

 

Dakujem za odpovede :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...