Jump to content

Přidání stránky do záložek - nefunguje (addbookmark)


shaft

Recommended Posts

Zdravím,
vím, že tu nějaký slovák tu psal stejný problém co mám já. Nejde mi prostě přidat eshop třeba ve firefoxu, klepnutím na tlačítku "přidat k oblíbeným", jelikož při té české verzi mi to zobrazuje divnou adresu "viz screen 1". Nic jsem v kódu neměnil, dělalo mi to už od začátku. Zkoušel jsem tam přepsat originálními soubory (js/tools.js a celou složku /modules/blockpermanentlinks), ale nezabralo to a adresa se zobrazuje pořád divně. Když koukám na různý český eshopy, co běží na prestashopu, tak mají klasicky tuhle adresu "jviz screen 2') po najetí na "přidat k oblíbeným".
Nevíte čím to může být? Popřípadně co mám v kódu a v jakým upravit?
Předem moc děkuju :)

21390_REyPKogwXFETtuj24dri_t

21391_rU5hcPmjmdWV2E1DIXZm_t

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Funguje to ve firefoxu, ie, opeře (ne google chrome) když v názvu eshopu (title) nemáš diakritiku. Verze 1.2.5.

Myslím, že by to stálo za to pořešit, pokud mně někdo předstihne, budu jen rád :-D

Jinak nevidím rozdíl z pohledu seo optimalizace, jestli je v titulku
ceskynakup.cz nebo český nákup.

Pokud se v něčem pletu, prosím opravte mě.

Link to comment
Share on other sites

Funguje to ve firefoxu, ie, opeře (ne google chrome) když v názvu eshopu (title) nemáš diakritiku. Verze 1.2.5.

Myslím, že by to stálo za to pořešit, pokud mně někdo předstihne, budu jen rád :-D

Jinak nevidím rozdíl z pohledu seo optimalizace, jestli je v titulku
ceskynakup.cz nebo český nákup.

Pokud se v něčem pletu, prosím opravte mě.
Zdravím, vážně to je diakritikou. Tak než někdo nebude znát nějaký fix na to aby to mohlo být s diakritikou, tak to budu zatím mít bez diakritiky. Především děkuji i za toto :-)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...