Jump to content

Produkty Na Hlavní Stránce Listování


Valkyrija

Recommended Posts

Zdravím.
Bloky mi fungují bezvadně, ale potřebovala bych momentálně staré řešení zobrazování produktu na home page.
Teoreticky to řeší blok Doporučené produkty na úvodní stránce [Featured Products on the homepage] , ale má jednu nevýhodu, nelze ho nastavit tak aby listoval.
tzn: já mu tam nastavím aby zobrazoval 50 produktů a on je zobrazí všechny najednou místo toho aby je třeba po 20 rozdělil do listů (stránek).

Čili chtěla bych abych se mi zobrazovali na hlavní stránce všechny produkty, kterým nechám přiřazenou kategorii Home, ale aby se zobrazovalo jen určité množství. Řekněme že moje představa by byla 15 produktů na každém listu (straně) s neomezeným počtem produktů. Řazeno dle přidání. (fungovalo to jako klasická kategorie)

Jak jsem napsala, modul Doporuč. prod. na úvodní stránce tak funguje, ale nelistuje.

Hledala jsem řešení, ale nedohledala se. Neřešilo se to už někde?
Nepřehlédla jsem něco v nastavení?
Neřeší to nějaký jiný modul?

Nelze dopsat, do modulu aby v případě že je více produktů než je uživatelem nastaven počet zobrazovaných, aby je rozdělil na stránky? Teoreticky mě napadá to sebrat z nastavení kategorii vč grafiky. Ale jsem v tomhle případě jen teoretik, sama bych to dohromady nedala.

 

Kuju za cokoliv.

PS: jo už mě trklo nové rozdělení fóra, měla bych být v jiné sekci :D sorry, do příště jsem poučená! :)

Edited by Valkyrija (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...