Jump to content

Moduł Dpd Problem Z Konfiguracją-Pomocy


Marcin84

Recommended Posts

Cześć. Mam problem z konfiguracją modułu z moim sklepem (1.6.1.3) Mianowicie, przewoźnik wyświetla się klientom tylko gdy zaznaczę darmową wysyłkę. Gdy zaznaczę zakres wartości zamówienia  dla którego będzie pobierana opłata to moduł nie wyświetla się klientom. Ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Marcin

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mam też taki problem - jak w sposób dostawy ustawie rozliczenie według ceny całkowitej to nie pokazuje się dpd no chyba, że koszt w danym zakresie jest równy 0 czyli darmowa dostawa - natomiast przy rozliczenie według ogólnej wagi działa. Trzeba zaznaczyć, że przewodnicy są generowani automatycznie przez moduł (w dokumentacji --> "moduł tworzy

nowych przewoźników dla danych usług, którzy będą widoczni na liście przewoźników PrestaShop.") - nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
Chce mieć tak w sklepie żeby po przekroczeniu np.: 300 była darmowa wysyłka dla wszystkich przewoźników ale dpd za pobraniem było niewidoczne czyli zakres od 0 do 300 zł a dalej wyłącz sposób dostawy - może jest na to jakaś inna metoda??? 
 
moduł od dpd oficjalny 
presta 1.6.1.0

z góry dzięki za odpowiedź,
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Czy poradziliście sobie z tym problemem? Jeżeli tak, to dajcie znać w jaki sposób, bo niestety, walczę z tym cały wieczór i rozkładam ręce.

W momencie, gdy trzeba zapłacić za przesyłkę, to kurier DPD znika, ale jeżeli przesyłka mieści się w przedziale darmowe (np zakupy powyżej 300 zł) to kurier DPD jest wyświetlany do wyboru

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...