Jump to content

Modül Detaylı Kullanımı

Recommended Posts

arkadaşlar uzun zamandır opencart kullanıyordum.Fakat prestashop a geçiş yaptım..çözemediğim belli başlı noktalar var.1.6.1.4 sürümü kullanmaktayım.

yapmak isteyipte yapamadıklarım :)

1) siteyi 2 Columns a ayırmak

2) örneğin : slayder ı sağ tarafa almak (default temada)

3)top trends,mens,womens gibi reklam resimlerini nasıl ekliyoruz

yani modül detaylı kullanımı öğrenmek istiyorum.mesela opencartta afiş ekleme kısımından direk resimi ekleyip,afişler modülünden yerini ayarlabiliyorduk.prestashopda nasıl yaptığımızı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

kısaca,sitemdeki modül yerlerinin şu temadaki gibi olmasını istiyorum : http://demo.snstheme.com/presta/sns-trella/en/

Edited by semihgered (see edit history)

:) hocam sen önce ne anlatmak istediğimi doğru anlasan daha güzel olur  :blink:  :D ...ben o sitenin aynısından yapacam demiyorum.modüllerin yerlerini bu şekilde nasıl değiştirebiliyoruz prestashop da.onu soruyorum..yok css de sıkıntı yok :) opencart da birçok tema yazmışlığımız mevcuttur...ayrıca ÜCRETSİZ TEMALARI ÜCRETLİ SATANLARA da son derece karşıyım..

Bende iyi niyet ile yardımcı olacak insanlar çıkar sanıyordum bu forumda..neyse 2 - 3 gün daha uğraşır hallederiz :)...

Yazılanları iyi okumuyorsun herhalde "aynısı" diye bir kelime geçiyor mu bir bak istersen  :)  altta kalmayayım diye saçmalama da üste çıkmışsın  :mellow:

ücretsiz şablonu modifiye edip ücretli veren olur hakkıdır, hiç kimse ücretsiz şablonu ücretli satmaz yanlış atarlanmış sın bu konuda, google diye bir şey var unutmamak lazım.

Alttaki video yardımcı olursa sana 

Eksik olarak slider alanını sol ve sağ blok ların arasına almanız gerekecek. Bu işlemi aşağıdaki gibi yapabilirsin.

Sd9GGustSNj7wYHPmAA2EbiyGTES0p.png

cmxCuya8fT3UISFC0POVYDHL8GOCwd.png

Yazdıklarını şaşkınlıkla okuyorum :D ...Burası yardım forumu ya.Yersiz gerginlik yapıyorsun :D Ayrıca , "hiç kimse ücretsiz şablonu ücretli satmaz yanlış atarlanmış sın bu konuda." yazarken sitelerini gizleyeydin iyiydi :)

polemiğe girmeden şu yardımları verseydin hiç sıkıntı çıkmayacaktı babayiğit :D sağol...