Jump to content

Exista Firme Sau Freelanceri Catre Care Sa Externalizezi Administrarea Site-Ului?


Recommended Posts

Salut

 

- sunt multe de luat in vedere daca vrei sa ai o afacere online

- da sunt persoane care se pot ocupa de administrarea site-ului dvs.(eu de exemplu)

- si in final daca se doreste un astfel de site pentru cineva care nu are experienta si putine resurse financiare, Prestashop este cea mai buna oferta

 

O zi buna

Cristian, Italia

email: [email protected] 

Link to comment
Share on other sites

nu ai cerut bine, noi nu trimitemi oferta de servicii

TU trebuie sa ceri cerere de oferta cu specificatii concrete si precise (ce intelegi prin externalizare??? munca de secretara???)

i-ti dau o oferta conform primei tale cereri, de la 1000 euro pana la 100 euro pentru 30 zile

Link to comment
Share on other sites

Am inceput prin a ruga potetntialii furnizori de servicii sa ma contacteze pentru a avea o discutie si in urma acesteia sa imi faca si o oferta comerciala. Evident ca discutia se refera la nevoile mele actuale, clare si precise.

 

Imi cer scuze daca nu m-am exprimat indeajuns de bine.

Link to comment
Share on other sites

pentru vps recomand un rcs-rds, upc, euroweb, telekom acestia sunt puternici

configurarea serverului se poate undeva la 500-800 euro + firewall (cca 450 euro) +tva

transferul actualul site cca 150-250 euro cu upgrade, daca este de la zero site proaspat atunci instalarea configurarea in jur de max 50 euro cu tema default

 

dupa acea sa vedem ce mai doresti :)

daca doresti ma poti cauta pe nuemrele de pe pagian mea de web care este in semnatura

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...