Jump to content

Číslo Objednávky Místo Písmen A Objednávka Na E-Mail


Rescuer

Recommended Posts

Dobrý den dámy a pánové,

 

chtěl bych Vás poprosit o radu, nikde nemohu najít, jak v shopu v. 1.6.1.3

1) když se vytvoří objednávka, tak místo nějakého čísla, se mi vypisují písmena MDJFHGT jako objednávka - jde to nějak změnit na číslo? Abych v návaznosti pro platbu, mohl udávat jako VS: číslo objednávky? Uplně super by bylo kdyby se část čísel dala předepst 123456 - a třeba jen tři doplňovat. Ale stačilo by mi ke štěstí generování jakýchkoli čísel.

2) je nutné aby objednávky chodily jen do systému shopu? není někde možné nastavit, aby se mi objednávka přeposlala na e-Mail? (I kdyby to měla být kopie toho, co příjde zákazníkovi) prostě abych nemusel neustále kontrolovat objednávky v shopu. ?

 

A texty, které v objednávce chodí zákazníkovi (třeba že zboží je nedostupné, dá se to někde počeštit? )

 

Moc díky všem za rady!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dobrý den, předem se omlouvám že píšu komentář sem ale bohužel mi nejde založit nový topic. 

Potřeboval bych poradit s editací PDF dokumentu obejdnávka, kterou si můžu vytisknout z administrace. Jde mi o to, že bych si potřeboval vytvořené objednávky tisknout ale je tam zbytečně moc informací + obrázky produktů. Víte někdo jaký soubor musím upravit ? 


Díky moc předem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...