Jump to content
vekia

Problem Z Zakładaniem Nowych Wątków

Recommended Posts

Witam!

Za każdym razem, gdy próbuję stworzyć jakiś nowy temat i potwierdzam jego publikację, przekierowuje mnie automatycznie na stronę główną i cały tekst zostaje stracony. Przez to nie mogę nikogo poprosić o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Może mógłby ktoś pomóc w rozwiązaniu tego problemu publikacji nowych tematów na forum?

Pozdrawiam!

Jeżeli masz taki problem, jak opisany powyżej - sprawdź dokładnie zawartość swojego posta pod kątem zbanowanych słów. Na Polskim forum najczęstszą przyczyną tego problemu są słowa (bez kropek)

1. d.r.u.g (wariacje takie jak d.r.u.g.i / d.r.u.g.a / d.r.u.g.i.e)
  2. b.o.o.t (np. b.o.o.t.s.t.r.a.p)

niestety, na forum przychodzi olbrzymia ilość spamu, który zawiera dwa wspomniane wyżej słowa tj.

b.o.o.t - posty promują strony erotyczne,

d.r.u.g - posty promują strony z narkotykami i lekami powiększającymi to i tamto ;)

w związku z czym słowa te zostały zbanowane i nie jest możliwe zakładanie wątków i dodawanie postów zawierających powyższe wyrażenia (nawet gdy są częścią innych wyrazów). Wystarczy, że te słowa zastąpisz innymi

Edited by vekia (see edit history)

Faktycznie miałem jedno z wymienionych słów, które musiałem zastąpić synonimem.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Edited by KriKrog (see edit history)

Napisz tutaj co chcesz dodać tylko wyspacjuj słowa, może wspólnie wyłapiemy jakie słowo blokuje oprócz oczywistych podanych wyżej.

najczęstsza przyczyna to d.ruga / d.rugie / dru.gą i wszelakie kombinacje słowa drug
listy słow nie ma i nie będzie, bo spamerzy mogliby sobie zmienić programy spamujące aby tych słów nie używały

No to ja tak z małym humorkiem :)

A dla czego nie wyświetla mi się odpowiedź na prośbę w wiadomości prywatnej mimo prośby?

Na myśli mam prywatna wiadomość do Pana Ambassadora

vekia  :)

Pozdrawiam

Nie wyświetla Ci sie odpowiedź? A otrzymałeś taką? Opisz dokładniej ponieważ może to być jakiś błąd forum więc lepiej takie coś zgłosić.

Tak jak pisałem . . . z małym humorkiem ponieważ nikt nie odpisywał, a czekam na poradę jak na szpilkach.

Napisałem prywatną wiadomość do vekia licząc na pilną poradę.

Sprawa dotyczy wątku który później opisałem i opublikowałem na forum.

https://www.prestashop.com/forums/topic/579215-prestashop-17-problem-z-logowaniem-do-panelu-adm/

Przepraszam, nie chciałem wywołać wrażenia źle działającego skryptu forum.

Może ma Pan jakieś sugestie czy poradę w sprawie mojego wpisu ponieważ nie wiem jak z tego wybrnąć?

Będę wdzięczny za poradę.

Pozdrawiam