Jump to content

Problem Z Zakładaniem Nowych Wątków


vekia

Recommended Posts

Witam!

 

Za każdym razem, gdy próbuję stworzyć jakiś nowy temat i potwierdzam jego publikację, przekierowuje mnie automatycznie na stronę główną i cały tekst zostaje stracony. Przez to nie mogę nikogo poprosić o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Może mógłby ktoś pomóc w rozwiązaniu tego problemu publikacji nowych tematów na forum?

 

Pozdrawiam!

 

Jeżeli masz taki problem, jak opisany powyżej - sprawdź dokładnie zawartość swojego posta pod kątem zbanowanych słów. Na Polskim forum najczęstszą przyczyną tego problemu są słowa (bez kropek)

  1. d.r.u.g (wariacje takie jak d.r.u.g.i / d.r.u.g.a / d.r.u.g.i.e)
  2. b.o.o.t (np. b.o.o.t.s.t.r.a.p)

niestety, na forum przychodzi olbrzymia ilość spamu, który zawiera dwa wspomniane wyżej słowa tj.

b.o.o.t - posty promują strony erotyczne,

d.r.u.g - posty promują strony z narkotykami i lekami powiększającymi to i tamto ;)

 

w związku z czym słowa te zostały zbanowane i nie jest możliwe zakładanie wątków i dodawanie postów zawierających powyższe wyrażenia (nawet gdy są częścią innych wyrazów). Wystarczy, że te słowa zastąpisz innymi

Edited by vekia (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

najczęstsza przyczyna to d.ruga / d.rugie / dru.gą i wszelakie kombinacje słowa drug
listy słow nie ma i nie będzie, bo spamerzy mogliby sobie zmienić programy spamujące aby tych słów nie używały

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Tak jak pisałem . . . z małym humorkiem ponieważ nikt nie odpisywał, a czekam na poradę jak na szpilkach.

Napisałem prywatną wiadomość do vekia licząc na pilną poradę.

 

Sprawa dotyczy wątku który później opisałem i opublikowałem na forum.

 

https://www.prestashop.com/forums/topic/579215-prestashop-17-problem-z-logowaniem-do-panelu-adm/

 

Przepraszam, nie chciałem wywołać wrażenia źle działającego skryptu forum.

Może ma Pan jakieś sugestie czy poradę w sprawie mojego wpisu ponieważ nie wiem jak z tego wybrnąć?

 

Będę wdzięczny za poradę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...