Jump to content

Presatshop Mi Vypisuje Error (Help)


Marek01

Recommended Posts

Zdravím,

 

mal už niekto takúto chybu na prestashope ?

 

"Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart"

 

Popis: Keď si niekto objednáva nejaký produkt a ide ďalej potvrdí podmienky a keď už ide na platenie cez účet to jest už na potvrdenie objednávky tak vybehne error uvedený vychšie.

 

Objednávka sa v administrácii e-shopa ukáže normálne ako vytvorená.

 

No a hľadal som to už aj na nete niečo a bohužiaľ sa mi to nepodarilo opraviť tak píšem sem či by mi niekto nevedel pomôcť/poradiť :)

Link to comment
Share on other sites

Aha, ale to je normální. Jinak to ani být nemůže. I když se objeví bílá stránka, tak je objednávka vytvořená a refresh stránky musí v takovém případě zobrazit onu chybu.

 

Že je objednávka vytvořená ještě neznamená, že všechny patřičné záznamy jsou uloženy v databázi. Nejspíš ne, jinak by se neobjevila bílá stránka.

 

Je potřeba zapnout Ladící mód v defines.inc.php a podívat se na skutečnou chybu způsobující bílou stránku.

Link to comment
Share on other sites

No momentálne to už mám vyriešené tak že som to preinštaloval aj ked by to mal byt posledný pokus/šanca a zázrakom to teraz ide.. ale ajtak to sem tam pomaly načítava a ked kliknem 2x na potvrdiť objednávku tak zase naskočí biela stránka... No keď počkám tak to zobrazí normálne momentálne ..Link: www.gssecovce.sk/rusnak

 

A prosím vás kde alebo ako zapnem ten "Ladící mód v defines.inc.php" ?

 

Ďakujem za odpoveď.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...