Jump to content

Błąd Przy Realizacji Zamówiena.


grze11

Recommended Posts

Witam, mam problem przy realizacji zamówienia w prescie, wygląda on tak: dodaje produkt do koszyka, przechodzę poprawnie przez wszystkie opcje aż do wysyłki zaznaczam opcje plus regulamin i po kliknięci przejdź do realizacji zamówienia powinienem przejść do opcja płatności a u mnie w tym momencie pojawia się bład :

Błąd serwera
500
W witrynie wystąpił błąd podczas pobierania stronyhttp://localhost/xxxxx. Może być ona wyłączona na potrzeby konserwacji lub nieprawidłowo skonfigurowana.
Ponownie załaduj tę stronę internetową
Naciśnij przycisk ponownego załadowania, by przesłać dane wymagane do wczytania strony.

 

Proszę o pomoc ponieważ wałkuję to już od kilku godzin i ani rusz nie mogę znaleźć rozwiązania problemu.

 

Link to comment
Share on other sites

Jest to standardowy moduł płatności który jest w prescie, generalnie mam ustawione opcje płatności gotówką przy odbiorze. Sęk w tym że wogóle nie przechodzi do okna wyboru sposobu płatności  tylko po wybraniu opcji dostawy i próbie przejscia dalej jest już błąd.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby to nie było ważne to bym nie pytał widzę że ciężko jest konkretnie odpowiedzieć na pytanie więc i pomóc może być równie ciężko. Zadając pytanie to Ty musisz nam udzielić wszelkich możliwych informacji, takich jak konkretny opis problemu, jeśli to moduł to jego nazwę i wersję, jaki hosting, jaka dokładnie wersja presty, zawsze mile widziany jest link do sklepu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...