Jump to content

Prestashop

burakofly

Recommended Posts

arkadaşlar yaklaşık 15 yıldır amatör son 2 yıldır profosyonel web tasarım yapıyorum fakat e-ticaret sistemlerine hiç bulaşmadım. araştırmalarım sonucu prestashop kuramaya karar verdim..

wordpress ile birbirine çok benzeyen.. bir yapısı var prestashopun fakat tema konusunda düzgün bir site vs bulmadım..

ayrıca merak ettiğim konu prestashopta moduller hep paralımıdır? yani ücretsiz olarak düzgün işleyen e-ticaret sitemi kurulabilir mi?

selamlar;

tema konusunda çok geniş bir yelpaze var aslında , tabi wordpress kadar değil.

themeforest yada addons.prestashop.com bir çok tema mevcut .

belki şunda haklısın ücretsiz tema bulmakta zorlanabilirsin.

modul olarak ücretsiz çok modül vardır

https://www.prestashop.com/forums/forum/144-free-modules-themes/

ama ücretli modül yelpazaside çok geniştir.

biraz daha sistemi incelediğin zaman çok geniş bir eklenti ve özelliğinin olduğunu zamanla öğrenirsin.

umarım başarılı işlere imza atarsın..

arkadaşlar yaklaşık 15 yıldır amatör son 2 yıldır profosyonel web tasarım yapıyorum fakat e-ticaret sistemlerine hiç bulaşmadım. araştırmalarım sonucu prestashop kuramaya karar verdim..

wordpress ile birbirine çok benzeyen.. bir yapısı var prestashopun fakat tema konusunda düzgün bir site vs bulmadım..

ayrıca merak ettiğim konu prestashopta moduller hep paralımıdır? yani ücretsiz olarak düzgün işleyen e-ticaret sitemi kurulabilir mi?

merhaba bir şey sormak istiyorum size, müşterinize e-ticaret sitelerini ücretsiz mi yapıyorsunuz?