Jump to content

Csv 500 Hatası

Recommended Posts

Aynı hostingte kurduğum birden çok prestashop sitem mevcut Şahin hocam :S 

evet hosting kaynaklı problemdir. kullandığınız prestashop versiyonları farklıdır. son sürümde bir çok hosting php versiyonundan dolayı hata verdi. 

Yüzlerce prestashop kurmuş biri olarak prestashop default ayarları ile birlikte kurulumlar da hiç bir sıkıntı olmadan çalıştı, tabi kullandığınız sunucu prestashop için yeterliyse 

Sizin sorununuza benzer aşağıdaki hatayı da biraz önce inceledim 1.6.1.1 kadar sıkıntı yok sonraki sürümlerde sunucu aynı hatayı veriyor. 

https://www.prestashop.com/forums/topic/492828-m%C3%BC%C5%9Fteri-hizmetleri-error-500/?do=findComment&comment=2216379

sisteminizi localhosta alın sorun olmadığını göreceksiniz.

Şahin hocam bilgileriniz cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum. Sitelerimi incelediğimde ikisinin de sürümünün aynı olduğunu gördüm. Sanırım sandığımız gibi bir problem ile karşı karşıya değiliz. 

Hata aldığım sitemde şöyle bir ayrıntı mevcut. 

/index.php?controller=AdminImport&token=8ac6a8a7e7069936d732ac bakım için kapatılmış veya yanlış yapılandırılmış olabilir.

m1q4RP.jpg

E5Qr2q.jpg

Edited by barisbilgili (see edit history)

Yardımlarınız için çok tesekkur ederim Şahin Bey. Baktım olacak gibi değil Sitemi silip tekrar kurdum.

Hosting kaynaklı değil!

Merhabalar,

Direkt sayfayı ziyaret etmek istediğinizde bu hata ile karşılaşıyorsanız, (farkında olmadan) yaptığınız bir değişiklik sebep olmuştur. Sorun giderildiyse, lütfen konuyu gümcelleyiniz.

Başarılar.