Jump to content

Promowanie Sklepu


jogi109

Recommended Posts

WItajcie. Tworzę od kilku miesięcy sklep lecz do tej pory nic się nie sprzedało. Wprowadziłem już około 250 produktów, dbam o słowa kluczowe, meta opisy, tworzę na bieżaco mapy strony. Sklep jest zaindeksowany w google, a mimo to mam średnio 400 wyś dziennie (maks jaki był to 830). Wpisując jakąs fraze w google, moja pozycja jest albo na początku 2-giej strony albo około 4. Co zrobić, czy być wyżej i polepszyć napływ ludzi z google? Ile kosztują usłługi SEO i jakie firmy polecacie?

Link to comment
Share on other sites

jeżeli chodzi o pozycjonowanie to polecam http://polinfor.pl/ ponieważ płacisz tylko za wyniki, mają też specjalną ofertę dla sklepów interentowych. PS : Radze zadzwonić bo na maile długo odpowiadają

Jeśli promują Twój sklep?
Spytaj się czemu w Google jest widoczna tylko Twoja jedna strona i to słabo.
Edited by karolwild (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

jeżeli chodzi o pozycjonowanie. To wpisz w google "pozycjonowanie" i wybierz sobie pierwszą firmę z wyświetlonych wyników.  :P

 

A jak chcesz sam wypozycjonować to przede wszystkim duży nacisk na SEO w sieci jest kilka on-linowych darmowych analizatorów SEO, poza tym założenie konta w Google Search Console, mapa strony, dopisanie strony do topowych katalogów, prowadzenie bloga, poradnika, można też spróbować pisanie precli i nikomu nie trzeba płacić ale to trwa.

Jeżeli chcesz szybko to Google Adwords

Edited by AlwinKolano (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

 

Jeśli promują Twój sklep?
Spytaj się czemu w Google jest widoczna tylko Twoja jedna strona i to słabo.

 

Nie bardzo rozumiem o co chodzi

 

jeżeli chodzi o pozycjonowanie. To wpisz w google "pozycjonowanie" i wybierz sobie pierwszą firmę z wyświetlonych wyników.  :P

 

A jak chcesz sam wypozycjonować to przede wszystkim duży nacisk na SEO w sieci jest kilka on-linowych darmowych analizatorów SEO, poza tym założenie konta w Google Search Console, mapa strony, dopisanie strony do topowych katalogów, prowadzenie bloga, poradnika, można też spróbować pisanie precli i nikomu nie trzeba płacić ale to trwa.

 

Jeżeli chcesz szybko to Google Adwords

Konto mam, mape tworze na bieżąco. O co chodzi z tymi katalogami?

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze czy napisałem że pozycjonują moją obecną strone ? ; Nie

po drugie płatność od efektów tzn. w polinfor jeżeli ileśtam stron nie znajdzie się chociaż w top10 to nie płacisz, tu szczegóły http://polinfor.pl/skuteczne-i-tanie-pozycjonowanie/

 

PS : Jeżeli odopwiednia liczba stron będzie w top10 to płacisz około 200 zł miesięcznie.

 

"Nie bardzo rozumiem o co chodzi"

To jest tylko aby @galeriakami zwrócił uwaga na swój sklep.

W Google ma zaindeksowaną tylko jedną stronę.

Jeśli promuje go polecana firma?

To wnioski musisz wyciągnąć sam

 

Bardzo proszę abyś nie dopowiadał sobie własnych historyjek tylko trzymał się faktów, napisałem że polecam tą firmę ponieważ kiedyś korzystałem z ich usług i

jestem zadowolony, co do mojego obecnego sklepu, nie pozycjonuje go i nie promuje ponieważ nie jest jeszcze skończony, a na przyszłość radzę CZYTAĆ

Edited by galeriakami (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ja polecam Ci linkowanie we własnym zakresie i zbadanie czy widać efekt zanim oddasz  stronę w ręce firmy :) Poświęcisz ciut czasu i sam zobaczysz czy widać efekty, jeżeli nie to pomyśl o specjalistach, którzy mają doświadczenie. Tak czy inaczej wszystko zależ od branży oraz od trudności fraz. Czasami warto zastanowić się nad frazami na tzw. długi ogon ponieważ szybciej możesz zbudować pozycje swojego sklepu w google niż skupiać się na obleganych frazach :)

Link to comment
Share on other sites

Dorzucę własne 3 grosze, przed zleceniem firmie pozycjonerskiej należy zrobic samemu audyt sklepu, sprawdzić czy są dodane znaczniki schema, poustawiać opisy, sprawdzić responsywność, zainwestować w ssl poczytać na forum optymalizacji co jest dobrą praktyką, z pewnościa pierwsze efekty które uzyskamy będa takie same jak firmy pozycjonującej a mamy to za darmo. dodatkowo jak sie wybirea wirmę pozycjonującą warto spytać ile sklepów na prestashop pozycjonowali i w jaki sposób. Firma która nie proponuje zmian własciwie jest nic nie warta, a są takie firmy.

Link to comment
Share on other sites

"Firma która nie proponuje zmian właściwie jest nic nie warta, a są takie firmy."

Firmą bowiem nie zależy aby sklep działał całościowo. Martwią się tylko o swoje frazy aby znalazły się w top, za które dostaną pieniądze. Jak przestajesz płacić Twoja pozycja zaczyna spadać. Dobrze jest przynajmniej jak wybrane frazy przynoszą jakaś dodatnią korzyść.

Z drugiej strony nie dziwie się tym firmą. Namówienie do zmian jest nieraz bardzo trudne a nieraz niemożliwe. Wiąże się to z mnóstwem straconego niezapłaconego czasu na przekonanie klienta na dokonanie zmian.

Z trzeciej strony algorytmy Google są optymalizowane tak aby płatne pozycjonowanie nie było opłacalne. Kiedyś wystarczyło pozycjonować jedna frazę aby mieć tysiące wejść.

Teraz aby mieć tą samą ilość wejść musisz pozycjonować znacznie większą liczbę fraz.

W niektórych przypadkach pozycjonowanie tylko kilku nietrafionych fraz staje się nieopłacalne.

 

Życzę wszystkim zdrowych i spokojnych świąt.

Edited by karolwild (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...