Jump to content

Chyba 505 Při Dokončení Objednávky Jen Pro Některé Produkty A Platby


tomas.stancl

Recommended Posts

Hello,

 

I have some bug on e-shop www.toolcarrier.com....error 505 instead finish order. Only for specific product from one main category and for bankwire and cash payment. Paypal or credit cards are OK.

 

LOG: *ERROR* 2015/12/18 - 15:25:16: Property StockAvailable->id_product_attribute is empty at line 909 in file classes/ObjectModel.php

 

Please help, Tomas.

 

---

 

Dobrý den,

 

objevila se mi na e-shopu www.toolcarrier.com chyba 505. Nastává při dokončení objednávky se specifickými produkty a pro platby v hotovosti a bankovním převodem.

 

Log píše tohle:

*ERROR* 2015/12/18 - 15:25:16: Property StockAvailable->id_product_attribute is empty at line 909 in file classes/ObjectModel.php

 

Řízení skladových zásob mám nyní vypnuté. Nikde jsem nenašel, co s tím.

Můžete mi poradit?

 

Díky,

Tomáš

Edited by tomas.stancl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

 zapněte si výpis chyb v configu presty to vás může nasměrovat na to který modul nebo co dalšího je na tuto chybu navázané a v čem je tedy problém, Pokud používáte moduly pro platby třetích stran může dojít k nekompatibilitě mezi nimi a jádrem presty nebo i šablonou. případně uvažujte o aktualizaci.

Link to comment
Share on other sites

Děkuji,

 

nakonec jsem našel řešení v cizím fóru. Kdyby někdo potřeboval viz https://www.prestashop.com/forums/topic/483630-bug-161-1-1612-classesstockstockavailablephp/. Ale nevím, kde chyba vznikla. Jen pro info, verzi Presty mám 1.6.1.3.

 

It is a bug in file Core/Business/Stock/Core_Business_Stock_StockManager.php at line 126

 
you should have like this:


$stockAvailable->quantity = $stockAvailable->quantity + $delta_quantity;
$stockAvailable->id_product = (int)$product->id;
$stockAvailable->id_product_attribute = (int)$id_product_attribute;
$stockAvailable->update();

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...