Jump to content

Brak Dostępu Do Informacji Konfiguracyjnych


Aletel

Recommended Posts

Witam, gdy chcę załadować informacje konfiguracyjne w BO wyrzuca mi błąd 

 

 

W witrynie wystąpił błąd podczas pobierania stronyhttp://127.0.0.1/health_and_beauty/admin957hqpwtp/index.php?controller=AdminInformation&token=20ba102fa4856c1b2954f4e1eca32e86. Może być ona wyłączona na potrzeby konserwacji lub nieprawidłowo skonfigurowana.

Gdy włączyłem debugowanie pokazało mi:

 

PHP Fatal error:  Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\xampp\htdocs\Health_and_Beauty\classes\ConfigurationTest.php on line 224

Sprawdziłem plik i znalazłem linijkę:

 

if ($recursive) {

            while (($file = readdir($dh)) !== false) {
                if (is_dir($dir.DIRECTORY_SEPARATOR.$file) && $file != '.' && $file != '..' && $file != '.svn') {            <-ta linijka się wysypuje
                    if (!ConfigurationTest::test_dir($relative_dir.DIRECTORY_SEPARATOR.$file, $recursive, $full_report)) {
                        return false;
                    }
                }
            }
        }

 

Do wszystkiego innego w BO mam raczej dostęp, nie sprawdzałem wszystkich opcji, ale na tym się natknąłem że nie czyta. Wrzucałem od nowa wszystkie pliki i stawiałem od nowa cały sklep - bez zmian.

Zwiększenie max_ex_time według mnie nie ma sensu, bo po prostu coś blokuje na tej linijce, ale nie wiem co... Gdy importowałem produkty, to skrypt wykonywał się kilka godzin, a i tak nie przerwało pracy, a tutaj po 30 sekundach pada.

 

Wie ktoś może jak to ugryźć? Wersja presty 1.6.1.2.

Pozdrawiam, Mariusz.

 

Link to comment
Share on other sites

Zwiększyłem do 100 i dalej na tej samej linii kodu zatrzymywało się, pokombinowałem, pomyślałem i stwierdziłem, że jestem idiotą :)

Nie zresetowałem Apache. Gra i buczy jak choremu w piersiach (na razie). Ale zastanawia mnie, dlaczego przy pustym sklepie ładowała się ta podstrona raz na 3-4 próby. A po zaimportowaniu około 500 produktów za chiny ludowe nie chciało załadować...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...